Як Полтавська влада виконує волю полтавців

У рамках проведення інформаційної акції „Підтримай заходи із запобігання травматизму” було ініційовано подання до Полтавської міської ради двох електронних петицій, що набрали необхідну кількість для ...

Додано:
socium.pl

після-ремонту-2-225x300
Як Полтавська влада виконує волю полтавців

тротуар (житловий будинок)У рамках проведення інформаційної акції „Підтримай заходи із запобігання травматизму” було ініційовано подання до Полтавської міської ради двох електронних петицій, що набрали необхідну кількість для розгляду голосів, в березні 2016 року:

- Про ремонт асфальтної частини дороги (спуску) з Білої альтанки;

- Про ремонт сходинок центрального підземного пішохідного переходу, біля Головпоштампу.

 Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму» Андрій Олєйніков повідомив, що наразі ніяк не завершаться ремонтні роботи центрального підземного переходу, тому що не було часу в комунальників зробити це 5-6 років, тому, коли перехід почав на очах розсипатись, не було це зроблено  і 4-3-2 роки тому – вони були дуже зайняті «турботою» про мешканців міста, вирішенням їхніх комунальних проблем, розвитком комунальної сфери міста.

 Після підписання петиції мешканцями міста, «управлінці-менеджери» комунальної сфери теж не квапилися із цим питанням в 2016 році, затягнули ремонт переходу до того вигляду, який є зараз, мало того, що там незручно та небезпечно пересуватись, так там і почали полюбляти ходити в туалет, про що свідчить характерний сморід (місця, що огороджені для ремонтних робіт).

після ремонту після ремонту 1 після ремонту 2 ремонт дороги

 Питання: «Як буде зроблений ремонт переходу до настання морозів?». Є два варіанти відповіді, перший – не буде зроблений, ремонт буде перенесено на наступний рік, якщо неспроможні були раніше цього зробити, або буде неякісно зроблений швидкими темпами до настання морозів, який потім не витримає і року, як це було зроблено по іншій петиції – ремонт асфальтної частини дороги (спуску) з Білої альтанки, на яку «фахівці-менеджери» теж багато років не звертали уваги, а потім після набрання голосів по петиції, нарешті зробили «ремонт», якість якого може побачити кожен полтавець, пройшовши тією дорогою.

 В інформаційному проекті «Підтримай заходи із запобігання травматизму» є ще кілька об’єктів про які теж було написано багато сюжетів та поширено у соціальних мережах:

  • тротуар по бульв. Б.Хмельницького, 5/2 навпроти входу «ЕКО-маркету», яких «горе-комунальники” вважають житловим будинком, що має занедбаний вигляд більше 5 років (на фото);
  • пішохідний перехід на кінцевій зупинці «Левада», навпроти супермаркету, багато років перебуває в жахливому вигляді;
  • плитковий тротуар між школами 17 та 37, що багато років перебував у жалюгідному стані, зараз там почалися ремонтні роботи, як і в підземному центральному переході, почали і покинули.

 На фото зображено, як був зроблений ремонт, та як виглядає через рік цей «ремонт». Ми в свою чергу ініціювали подання на міського голову та до голови профільної депутатської комісії повторні подання про оголошення доган керівному складу управління ЖКГ (начальнику, першому заступнику, заступнику та профільному начальнику відділу) за доведення вищеперелічених дільниць до жахливого стану, багаторічну бездіяльність та прохання взяти ремонт цих дільниць на свій контроль, хоча таких «фахівців-управлінців» потрібно звільняти, щоб не дискредитували та не підставляли місцеву владу своїм непрофесіоналізмом та бездіяльністю, яку бачать тисячі полтавців від їхньої «роботи». Це ж треба, переплутати плитковий тротуар із житловим будинком, навпроти супермаркету по бульвару Богдана Хмельницького, 5/2 та писати у своїх відписках про подальший хід ремонту. Ми сподівалися, що рівень травматизму зменшиться на тих дільницях, але міська влада в особі «менеджерів-управлінців комунальної сфери» просто не дає цього зробити, не бажає бачити реальну проблему багато років…

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи