WikiInvestigation запрошує взяти участь у фокус-групах

Проект громадських розслідувань корупції WikiInvestigation запрошує до участі в фокус-групах «Дослідження громадської думки щодо розуміння корупції в Україні».“Не проґав унікальну можливість ...

Screen Shot 2020-09-07 at 13.46.17
WikiInvestigation запрошує взяти участь у фокус-групах

Проект громадських розслідувань корупції WikiInvestigation запрошує до участі в фокус-групах «Дослідження громадської думки щодо розуміння корупції в Україні».

“Не проґав унікальну можливість висловитися стосовно ситуації з корупцією в Україні. Лише 2 хв 40 сек твого часу – і ми дізнаємося, як змінилася ситуація з корупцією впродовж останнього року. Це допоможе нам і далі лупати скалу корупції і зосередитися на найболючіших проблемах корупціонерів, щоб їм стало непереливки”, – зазначила директор проекту Людмила Євсєєнко. 

За словами директора проекту, якщо раніше проект проводив очні фокус-групи у пілотних містах реалізації проекту, то цьогоріч, зважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусу, організатори вирішили провести фокус-групи онлайн.

Щоб взяти участь у фокус-групі, потрібно заповнити Анкету.

Зазначимо, що торік проект WikiInvestigation проводив аналогічні фокус групи у 4 містах. Загалом було проведено 13 фокус-груп. 

У звіті за підсумками проведення дослідження-2019 зазначається, що учасники фокус-груп з Одеси більше стикалися з проявами корупції в особистій чи професійній діяльності, аніж учасники з Києва, Чернівців та Харкова.

На запитання “Чи можете ви уявити ідеальну модель боротьби проти корупції?” значна частина респондентів відповіла, що ідеальної моделі боротьби з корупції не існує. Проте, поодинокі учасники обговорення зазначали, що існують міжнародні практики боротьби з корупцією, які на їхню думку є ідеальними моделями для боротьби з корупцією. Так, один із учасників згадав модель боротьби з корупцією країни Сінгапур. 

На жаль, щодо динаміки у боротьбі з корупцією у різних сферах життя протягом останнього, 2018 року, то переважна більшість респондентів відповіла, що змін не спостерігалося.

На запитання “Чи знаєте ви, які заходи/проекти/програми проводяться для боротьби з корупцією” відповіді учасників фокус-групи різнилися в залежності від регіону. При цьому значна кількість учасників позитивно відмітила роботу проекту “WikiInvestigation”.   

Дослідження у формі фокус-груп проводилося громадською організацією «Фонд інновацій та розвитку – Україна» в рамках реалізації проекту «Підтримка запобігання корупції та проведення розслідувань шляхом залучення громадськості на місцевому рівні» (WikiInvestigation), що реалізується Фондом Інновацій і Розвитку та фінансується програмою Європейського Союзу «Підтримка громадянського суспільства, місцевої влади та прав людини в Україні».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Львові відбулась вулична акція «Насильство — не традиція»

«Ба та Ді проти брехні»: медіа ШоТам презентує новий проєкт для старшого покоління

Рік завершується, а робота в третьому секторі ні

Платформа майбутньої професії: В Україні розвиватимуть напрямок профорієнтації підлітків з вразливих категорій населення

Женевська декларація прав дитини 2024

У 4 старостатах Білозерської громади на Херсонщині стартував проєкт з утеплення укриттів для безпечного перебування в холодний період