Відбулися семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вектор розвитку для жіночого підприємництва в умовах війни

Громадська організація «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» провела серію семінарів «Платформа життєстійкості ...

Додано:
Liudmyla Osypchuk

imagetools09-9f9eec73275a31ce71cac9c79bddfcdd
Відбулися семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вектор розвитку для жіночого підприємництва в умовах війни

Громадська організація «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» провела серію семінарів «Платформа життєстійкості бізнесу». Досвідчені психологи, коучі, власники маркетингових агенцій та інші експерти поділилися корисною інформацією, аби підтримати жінок-підприємиць та допомогти їм у відновленні діяльності за умов  воєнного часу.  

У період з 26 травня по 25 червня 2022 року було проведено серію семінарів  «Платформа життєстійкості бізнесу». Проєкт був спрямований на формування нового вектору розвитку підприємств, що керуються жінками, в умовах війни, психологічної та підприємницької адаптації й отримання знань для масштабування бізнесу. 

На навчальну програму було подано 249 аплікаційних форм та зібрано 231 учасницю з усієї країни. Найбільшу активність проявили підприємиці  Київської  (49%), Львівської (20%), Дніпропетровської (11%) та Вінницької (10%) областей. Інтерес до нових знань виявили представниці малого бізнесу (196 учасниць), але поглибити досвід прийшли і представниці середнього та великого бізнесу – 12 та 6 власниць відповідно. Серія семінарів – це напрям програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», яка вже підтримала 816 жіночих бізнесів, залучивши 2,2 млн інвестицій. 

Потреба в інформаційній підтримці бізнесів закономірна, адже і у мирні часи підприємці активно цікавилися навчанням. Згідно з результатами опитування власників малого та середнього бізнесу, до 88% відвідували ділові зустрічі та освітні заходи для отримання нових знань та розвитку. В умовах війни особливо важливим є вміння швидко адаптуватись, а тому нові знання можуть допомогти налагодити роботу бізнесу під час нестабільних реалій. Семінари від ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» мали на меті надати підтримку в цьому напрямку і дати поштовх для зміцнення економіки. 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Як побудувати ефективний діалог та стати інклюзивними радниками?

Влітку стартує п’ятий набір на курс “Навігатор Майбутнього”

Працевлаштування людей з інвалідністю в Україні: можливості, реалії та досвід

Про гендерну рівність, важливість комунікації та її вплив розповіли під час форуму «Світ без обмежень»

Новий документальний відеоролик, присвячений жіночому лідерству в інклюзивному громадському активізму

На форумі «Світ без обмежень» обговорили надання соціальних і реабілітаційних послуг