В Україні запустили інтерактивну карту сміттєзвалищ

Міністерство екології та природних ресурсів презентувало електронний сервіс Ecomapa.gov.ua – інтерактивну карту сміттєзвалищ України та мобільний додаток «Екомапа» із функцією онлайн-сповіщення про ...

Карта сміттєзвалищ
В Україні запустили інтерактивну карту сміттєзвалищ

Міністерство екології та природних ресурсів презентувало електронний сервіс Ecomapa.gov.ua – інтерактивну карту сміттєзвалищ України та мобільний додаток «Екомапа» із функцією онлайн-сповіщення про виявленні сміттєзвалища.

Карта була створена на основі даних, отриманих в процесі інвентаризації сміттєзвалищ в Україні. За словами міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, інформацію збирали з усієї країни. Окрім геолокаційних даних про місця сміттєзвалищ, на карту буде додаватись інформація про стан їхньої ліквідації.

Передбачається, що карта буде постійно оновлюватися, а поки сторінка працює у тестовому режимі.

Міністерство також розробило додаток «Екомапа» із функцією онлайн-сповіщення про виявлені сміттєзвалища. Завантажити його вже можна в Google Play.

В Україні запустили інтерактивну карту сміттєзвалищ

В Україні існує приблизно 30 тис. сміттєзвалищ, хоча у міністерстві зізнаються, що наразі володіють інормацією лише про 2,6 тис. таких об’єктів.

Як відомо, наприкінці травня цього року під час сильної пожежі на сміттєзвалищі біля Львова трьох співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій привалило сміттям, у результаті чого вони загинули.

Джерело: Watcher.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні