В Одесі презентували результати «Атестації» депутатів міської ради за другий рік повноважень

Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» в ході круглого столу, презентувала результати оцінки діяльності депутатів Одеської міської ради протягом ...

DSC_0004
В Одесі презентували результати «Атестації» депутатів міської ради за другий рік повноважень

Одеська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» в ході круглого столу, презентувала результати оцінки діяльності депутатів Одеської міської ради протягом другого року повноважень.

“Ми раді, що “Атестація депутатів місцевих рад” показує свою ефективність і стимулює депутатів до вдосконалення своєї діяльності. Це підтверджує прогрес оцінок депутатів Одеської міської ради у порівнянні з попереднім роком”, – заявив голова Одеської обласної організації “КВУ” Анатолій Бойко.

Як зауважила депутат міськради Оксана Гончарук, «така оцінка діяльності дозволяє більш доступно донести виборцям інформацію про роботу депутатів».

Схожу думку висловив і її колега Вадим Терещук:

«Мені приємно бачити, що ваша робота дає результат, і депутати покращують свої показники діяльності».

«Це дуже важливий важіль, який повинен бути стимулом для вдосконалення своєї діяльності», – додав депутат Олексій Єремиця.

За оцінкою Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України» в Одеській міській раді лише 6 депутатів відзначені максимальною оцінкою «5 балів» – Оксана Гончарук, Олексій Єремиця, Лілія Леонідова, Ганна Позднякова, Едуард Стась та Вадим Терещук. Ще 24 депутати мають позитивну оцінку «4 бали». Депутатів, що отримали негативні оцінки, виявилося менше: діяльність 8 обранців оцінена негативною оцінкою «2 бали», а максимально низьку оцінку «1 бал» не отримав жодний депутат. 25 депутатів Одеської міської ради отримали посередню оцінку «3 бали».

Якщо порівнювати з попереднім роком, то кількість позитивних оцінок збільшилася: кількість депутатів з «5 балами» зросла з 2 до 6, з «4 балами» – з 14 до 24. Натомість кількість негативних оцінок, навпаки, зменшилася: з 22 до 8 депутатів з «2 балами» і з 6 до 0 – з «1 балом».

Експерти в оцінці депутатів Одеської міської ради за підсумками другого року повноважень виявилися ще більш суворими, ніж попереднього: кількість депутатів, що оцінені експертами максимально низькою оцінкою «1 бал», зросла з 16 до 30. Ще 4 депутати були оцінені «2 балами», а 24 обранці – посередньою оцінкою «3 бали».

Максимальною оцінкою експерти оцінили діяльність лише двох депутатів Одеської міської ради – Лілії Леонідової та Ганни Позднякової. Позитивною оцінкою «4 бали» експертами були оцінені Ольга Квасніцька, Олексій Єремиця та Богдан Гіганов.

В ході моніторингу також була створена мапа приймалень депутатів Одеської міської ради.

ЗВІТ

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 14 місцевих рад з 8 областей України. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізовується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями за підтримки Національного фонду демократії (NED, США).У 2016 році апробація методології відбулася в міських радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». В місті Одеса за реалізацію ініціативи відповідає Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

НЕФКО на конференції ReBuild Ukraine: «Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії», але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку

Impact Business Accelerator 2024: як український бізнес стає рушієм соціальних змін