В мережі колективної безпеки “ЗахисТИ” уже понад 100 активістів

У відповідь на численні напади, нерозслідувані злочини та погрози активістам, ГО Рух "Визволення" в партнерстві із Українською Гельсінською спілкою з прав людини та Тернопільською правозахисною ...

Додано:
Rus_lana

WhatsApp Image 2018-11-29 at 12.20.43
В мережі колективної безпеки “ЗахисТИ” уже понад 100 активістів

У відповідь на численні напади, нерозслідувані злочини та погрози активістам, ГО Рух “Визволення” в партнерстві із Українською Гельсінською спілкою з прав людини та Тернопільською правозахисною групою, створили мережу колективної безпеки ЗахисТИ. Щоб потенційні нападники знали: Вам на допомогу прийдуть сотні чи навіть тисячі людей. Тихо вас залякати чи забити їм не вдасться. Ми хочемо захищати Вас ДО, а не після нападів. Розповідати про Вас медіа, іншим активним людям. Попереджати Вашу місцеву поліцію і посадовців, що на них – відповідальність за Вашу безпеку.

За цей час діяльності з грудня 2018 року, на жодну людину з мережі не сталося жодного нападу. А це і є головна мета “ЗахисТИ” – оберігати активістів ДО того, як з ними щось станеться. Щоб потенційні нападники знали – тихо розправитися з людиною не вийде.

Для забезпечення безпеки активістів ми двічі зустрілися з керівниками обласних управлінь поліції і прокуратури з інформацією про ризики нападів на підзахисних, які проживають на їхній території. Одній родині ми допомогли евакуюватися до іншого міста. Також ми 4 рази використовували парламентську трибуну для привертання уваги до небезпеки навколо підзахисних. Для цього ж було відправлено понад 20 депутатських звернень. Підзахисним допомагали юридичними консультаціями наші адвокати-волонтери. 

ZakhysTY

Більше про проект: на ФБ-сторінці проекту, а про людей, котрі уже в списку – у відкритому публічному списку.

Якщо Ви теж відчуваєте себе у небезпеці через громадські справи – дайте знати.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році