В Києві пройшов тренінг з основ блогерства

25-26 червня в Києві пройшов тренінг з основ блогерства. Громадські активісти, колишні блогери, журналісти шукали натхнення та однодумців.Створення блогерської спільноти, яка буде орієнтована на ...

Додано:
Anna Borysova

104205318_2996096583801867_546690430241799302_n
В Києві пройшов тренінг з основ блогерства

25-26 червня в Києві пройшов тренінг з основ блогерства. Громадські активісти, колишні блогери, журналісти шукали натхнення та однодумців.

104891919_302670897547982_6126917026229163827_n

Створення блогерської спільноти, яка буде орієнтована на соціальні зміни – це можливість формувати якісний контект, що дозволить впроваджувати та адвокувати  важливі теми, які покращать життя суспільства.

Учасники вчились писати на соціально гострі теми, використовуючи прогресивні техніки копірайтингу та сторітелінгу. Тепер вони знають, як коректно привертати публічну увагу до гострих тем сьогодення та вирішувати важливі питання за допомогою блогінгу в соцмережах та на спеціалізованих онлайн-платформах. Більш того, учасники зняли соціальну рекламу проти харасменту.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Голос Жінки Має Силу-2020»

Метою проєкту є установлення в суспільстві гендерної рівності, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, підтримка місцевих органів влади та неурядових організацій, що працюють на місцях, для забезпечення політичної, соціальної та економічної участі жінок у всіх суспільних процесах, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, створення простору для повноправної участі жінок з усієї України у вирішенні питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки на національному рівні, розвиток блогерства як інструмента впливу та каналу комунікації для цілей миротворчості, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві шляхом спільної творчої діяльності, залучення до миротворчих процесів широкої аудиторії за допомогою художніх виставок, драматичних театрів, вуличних вистав, відеоблогів та інших арт-форматів.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році