В Коноплянській ОТГ пройшов круглий стіл щодо стратегії розвитку освітньої мережі

 5 лютого 2019 року експерти проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні» спільно з відділом освіти Коноплянської сільської ради провели круглий стіл в Коноплянській ОТГ, ...

obgovorennya1
В Коноплянській ОТГ пройшов круглий стіл щодо стратегії розвитку освітньої мережі

 

5 лютого 2019 року експерти проекту «Децентралізація: реформування освіти на місцевому рівні» спільно з відділом освіти Коноплянської сільської ради провели круглий стіл в Коноплянській ОТГ, Іванівського району, Одеської області.

На круглому столі обговорювались питання розробки стратегії реформування освітньої мережі громади. До дискусії долучились депутати та старости сільської ради.

Під час обговорення значна увага була приділена реформуванню освітньої сфери громади у відповідності до напрямків Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”. Концепція була схвалена 14 грудня 2016 року Розпорядженням № 988-р Кабінету Міністрів України  на період до 2029 року. Концепція має на меті досягнення таких цілей: поліпшення якості загальної середньої освіти в цілому; подолання територіальних відмінностей у якості загальної середньої освіти; забезпечення престижності професійної освіти; поліпшення якості вищої освіти за рахунок якісної підготовки у школах і кращого конкурсного відбору абітурієнтів.

Коноплянська громада, яка вже зробила ряд кроків на шляху реформування сфери освіти, наразі працює над розробкою власної Стратегії розвитку освітньої мережі, цілі та пріоритети якої перегукуються із державною Концепцією. Попередньо результати аналізу спроможності освітньої мережі були обговорені з педагогічними працівниками шкіл, а також батьками.

Експертами проекту були запропоновані наступні напрямки розвитку сфери:

  1. Покращення матеріально-технічної бази освітньої мережі Коноплянської ОТГ у відповідності до стандартів «Нової української школи»
  2. Посилення кадрового потенціалу освітньої сфери
  3. Підвищення рівня якості шкільного та позашкільного навчання
  4. Підвищення ефективності витрат бюджетних коштів на сферу освіти

Учасники круглого столу обговорили можливі заходи, які сприятимуть досягненню запланованих цілей. Проект стратегії планується розглянути на сесії сільської ради.

Долучайтесь та слідкуйте за новинами у відкритій групі ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ = САМООРГАНІЗАЦІЯ https://www.facebook.com/groups/samoorg2015/, а також на публічній сторінці ГО «Центр Доброчин»  https://www.facebook.com/Dobrochyn/ в соціальній мережі Facebook.

Проект проходить завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту«Децентралізаціяреформування освіти на місцевому рівні». 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”