В Чернігівській області створено Громадський центр правосуддя

В квітні розпочали роботу Громадський центр правосуддя (ГЦП) в м.Чернігові на базі громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та філія ГЦП в м.Ічня на базі ...

Додано:
Viktor Tarasov

ГЦП
В Чернігівській області створено Громадський центр правосуддя

В квітні розпочали роботу Громадський центр правосуддя (ГЦП) в м.Чернігові на базі громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та філія ГЦП в м.Ічня на базі Ічнянського районного суду Чернігівської області, хоча в умовах карантину й трохи окремого формату.

Діяльність ГЦП відбувається за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Громадський центр правосуддя в м.Чернігові та в м.Ічня має стати просторовим майданчиком, де представники судової влади, державної системи надання правової допомоги (БВПД), органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськість об’єднають свої зусилля та ресурси для вирішення актуальних правових проблем на рівні громад м. Чернігова та Ічнянської ОТГ.

Послуги ГЦП будуть комплексними та включатимуть первинну правову допомогу, юридичні консультації, вторинну правову допомогу в стратегічних справах, перенаправлення клієнтів, медіацію, фасилітацію процесів  в громадах, правову просвіту, тощо.

Особливу увагу в рамках діяльності ГЦП буде приділено вирішенню проблем та викликів в громадах, що стосуються громадської безпеки, ювенальної превенції, протидії домашньому насильству, трудових та сімейних питань, зокрема через застосування досудових та альтернативних методів вирішення спорів (медіації), забезпечення інших правових потреб незахищених верств населення.

В актуальних умовах сьогодення звернемо увагу в першу чергу на дотримання прав людини в умовах карантинних обмежень та запровадження режиму надзвичайної ситуації, а також будемо вести роз’яснювальну роботу щодо дотримання медичних прав та надавати інформацію у сфері громадського здоров’я.

Зауважемо, що в період карантину консультації та правова допомога поки що надаються в режимі онлайн на сайті організації www.protection.org.ua  або за телефоном 0462 61-25-32

Також за роз’ясненнями або консультаціями Ви можете звернутись за номерами телефонів +380 63 049 72 56 за допомогою Viber, WhatsApp, Skype

+380 63 140 63 47

На сторінці організації в Facebook будуть постійно публікуватись консультацій з найбільш актуальних питань –  https://www.facebook.com/Chernihiv.Human.Rights.Committee

Контакти:

Наталія Кулікова, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, (0462) 675-281, e-mail: [email protected].

Діяльність Громадського центру правосуддя стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя.

Довідково: 

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США.  До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Додаткову інформацію про діяльність USAID можна отримати у Відділі зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53, на вебсайті: http://www.usaid.gov/ukraine або на сторінці у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» реалізується з жовтня 2016 року і ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україна: верховенство права» та «Справедливе правосуддя».

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією. Детальнішу інформацію про програму можна отримати на Інтернет-сторінці www.newjustice.org.ua та за телефоном +38 (044) 581-3303.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи