Узгодження дій – основа успіху публічно-приватного партнерства

У Дптнз Привільський Професійний Ліцей відбулись робочі зустрічі команди проєкту «Robota для громади! Покращення конкурентоздатності випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» шляхом ...

Додано:
Pavlo Fedyk

фото_команда
Узгодження дій – основа успіху публічно-приватного партнерства

У Дптнз Привільський Професійний Ліцей відбулись робочі зустрічі команди проєкту «Robota для громади! Покращення конкурентоздатності випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» шляхом створення інноваційних майданчиків підготовки кваліфікованих робітників та розвитку міжрегіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську».

Результатом обговорення стали уточнення узгоджених планів взаємодії в реалізації заходів проєкту.

Серед найближчих, які відбудуться 14 вересня 2020 р (понеділок) о 14.00 – он-лайн «круглий» стіл-діалог «Мета та перспективи утвердження соціальних форм публічно-приватного партнерства в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Луганщини» та презентація проєкту для працедавців Східного Донбасу (Посилання для входу на ZOOM-майданчик заходів буде надіслано додатково для бажаючих програмі-запрошенні).

Проєкт #RobotaДляГромади! реалізується Кремінською районною громадською організацією «Кремінська бізнес-асоціація» за партнерської участі:
· Державний професійно-технічний навчальний заклад “Привільський професійний ліцей”
· ТОВ «Фірма Бєттєри»
· ТОВ «Екотех»
· ТОВ “Лисичанська інженерно-будівельна компанія”
· ПП «Баязет-11»
· Лисичанський міський центр зайнятості, «СтудіяБізне$тарт » Лисичанського міського центру зайнятості
· Комунальний заклад «Лисичанська централізована бібліотечна система»
· Громадська організація «Фонд громад «Знання і справедливість» руху «Спільно безпеці Луганщини» та спільноти «За добре врядування»
· Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області.

Захід проєкту «#РоботаДляГромади» реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Думки, зауваження, висновки або рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам і не обов’язково відображають погляди Програми ООН.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
#UNRPP #РоботаДляГромади


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році