УКУ розпочинає онлайн-курс “Е-дидактика та змішане навчання”

Які технологічні освітні інновації стали доступними для викладачів та які стратегії формування вмісту електронного курсу можна застосувати у роботі, – Український Католицький Університет запрошує на ...

Top view of woman's hands working with laptop on white table.
УКУ розпочинає онлайн-курс “Е-дидактика та змішане навчання”

Які технологічні освітні інновації стали доступними для викладачів та які стратегії формування вмісту електронного курсу можна застосувати у роботі, Український Католицький Університет запрошує на курс Оксани Пасічник “Е-дидактика та змішане навчання”. Курс для викладачів університетів та вчителів шкіл стартує третього жовтня. Участь безкоштовна.

Навчальна програма курсу передбачає аудиторні та онлайн-заняття. Перше заняття відбудеться 3 жовтня о 16:30 год. у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 2а, ауд. 303). Зареєструватися для участі можна за посиланням.

«Курс покликаний познайомити  учасників із сучасними трендами ефективної цифрової педагогіки для планування та керування навчальним процесом, власне викладання та оцінювання студентів. На курсі ми поділимось досвідом, ідеями та випробуваними практиками того, як зробити онлайновий курс цікавим, мультимедійним, інтерактивним та сучасним, і як реалізувати передові педагогічні методики за допомогою цифрових технологій», – розповіла Оксана Пасічник, експерт із цифрових технологій в освіті, розробник курсу.

Курс “Е-дидактика та змішане навчання”реалізовується Центром навчальних та інноваційних технологій УКУ у рамках проекту «Простір освітніх ініціатив».

«Аудиторні заняття проходитимуть в УКУ, однак курс має ще одну траєкторію – його можна пройти повністю онлайн у відкритому навчальному середовищі УКУ – системі OPEN.UCU.EDU.UA. Окрім того, зацікавлена аудиторія може відвідувати лише окремі заняття курсу», – зазначила Оксана Пасічник.

Тематичний план курсу:

  1. Моделі змішаного навчання та проектування свого курсу
  2. Матеріали, діяльності та комунікації в електронному курсі
  3. Google-сервіси для продуктивності та співпраці
  4. Ефективна візуалізація засобами інфографіки
  5. Відео в навчальному курсі
  6. Інтерактивні сервіси в аудиторії та онлайн-курсі
  7. Співпраця та комунікації в онлайновому середовищі
  8. Інструменти навчання, закріплення та перевірки знань
  9. Сайти та портфоліо у навчальній діяльності

Обсяг курсу: 72 год, к-ть аудиторних – 18 год.

Програма курсу тут.

Усім учасникам, які пройдуть курс успішно, буде видано сертифікат, що засвідчуватиме проходження програми курсу, а викладачам УКУ – сертифікат, що засвідчуватиме проходження 72-годинної програми підвищення кваліфікації. Для отримання сертифікату потрібно виконавши не менше 75% поточних завдань та тестів курсу, отримати не менше 12 балів (з 16) за підсумковий тест. Усі завдання передбачають роботу в відкритому навчальному середовищі УКУ – системі open.ucu.edu.ua.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку