Україна приєдналася до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень». Метою прийняття Закону є виконання внутрішньодержавних ...

Україна
Україна приєдналася до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень».

Метою прийняття Закону є виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для приєднання України до Міжнародної конвенції про захист усіх осіб від насильницьких зникнень, яка була прийнята на 61-й сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй 20 грудня 2006 року і набула чинності 23 грудня 2010 року.

Приєднання України до Конвенції відповідатиме інтересам нашої держави та сприятиме покращанню захисту прав і свобод людини, удосконаленню правових механізмів подолання проблеми насильницьких зникнень, реалізації в повному обсязі конституційних гарантій щодо відновлення порушених унаслідок злочину прав людини, що, у свою чергу, сприятиме формуванню позитивного іміджу нашої держави на міжнародній арені.

Відповідний законопроект зареєстровано за №0030.

На даний час Конвенцію підписали 94 держави, для 46 з них Конвенція набрала чинності, зокрема для Аргентинської Республіки, федеративної Республіки Бразилія, Республіки Чилі, Французької Республіки, Федеративної Республіки Німеччина, Мексиканських Сполучених Штатів, Республіки Парагвай, Королівства Іспанія, Республіки Казахстан, Японії, Литовської Республіки.

Джерело : ВРУ


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку