Учасники кампанії «Молодь у місцевому врядуванні» відвідали Львівську міськраду та зустрілися із депутатами

Захід відбувся у межах ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад», координацією якої у Львові займається Громадянська мережа "ОПОРА".Учасники зустрічі - школярі старших класів та студенти ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

IMG_20231107_142813
Учасники кампанії «Молодь у місцевому врядуванні» відвідали Львівську міськраду та зустрілися із депутатами

Захід відбувся у межах ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад», координацією якої у Львові займається Громадянська мережа “ОПОРА”.

Учасники зустрічі – школярі старших класів та студенти гуманітарних напрямків львівських вишів – зустрілися із депутатами п’яти фракцій, представлених у чинному скликанні ради, та мали змогу поспілкуватися із обранцями про особливості врядування на локальному рівні.

Захід проводився з метою отримання молодими представниками громади практичних знань про діяльність місцевих депутатів. Учасники запитували депутатів про їх права та обов’язки, особливості роботи у фракціях, комісіях, під час пленарних засідань тощо. Також цікавилися можливістю стажування у Львівській міській раді, впливати на роботу ради та місцеве самоврядування. Не оминули і актуальних для громади тем впровадженню у Львові електронного квитка на проїзд у громадському транспорті, розробки молодіжної стратегії у контексті набуття містом титулу “Молодіжна столиця Європи 2025″.

Учасники зустрічі

“Приємно бачити, що Львівська міська рада продовжує залишатися відкритою для мешканців громади, попри війну. Можливість зустрітися у стінах Ратуші, поставити питання, що турбують та отримати щирі відповіді з перших уст – є надзвичайно цінною для формування розуміння про те, як влаштована місцева політична кухня та яку роль відіграють депутати” – поділилася враженнями координаторка кампанії у Львівській області Анжеліка Зозуля.

Громадянська мережа “ОПОРА” у Львові висловлює подяку представникам Департаменту “Секретаріат ради” Львівської міської ради за сприяння у організації зустрічі та депутатам Петру Адамику, Оксані Динік, Юрію Мартинюку, Любомиру Мельничуку, Вікторії Христенко за цікаве спілкування.

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад» за посиланням. 

Слідкуйте за оновленнями: 

На веб-платформі Атестація депутатів місцевих рад

В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання

Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини

Стресостійкість учасниць зросла на 49%. Підсумки програми «ReStart Свідомості» та гайд на Дія.Освіта

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»