Учасники кампанії «Молодь у місцевому врядуванні» відвідали Львівську міськраду та зустрілися із депутатами

Захід відбувся у межах ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад», координацією якої у Львові займається Громадянська мережа "ОПОРА".Учасники зустрічі - школярі старших класів та студенти ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

IMG_20231107_142813
Учасники кампанії «Молодь у місцевому врядуванні» відвідали Львівську міськраду та зустрілися із депутатами

Захід відбувся у межах ініціативи «Атестація депутатів місцевих рад», координацією якої у Львові займається Громадянська мережа “ОПОРА”.

Учасники зустрічі – школярі старших класів та студенти гуманітарних напрямків львівських вишів – зустрілися із депутатами п’яти фракцій, представлених у чинному скликанні ради, та мали змогу поспілкуватися із обранцями про особливості врядування на локальному рівні.

Захід проводився з метою отримання молодими представниками громади практичних знань про діяльність місцевих депутатів. Учасники запитували депутатів про їх права та обов’язки, особливості роботи у фракціях, комісіях, під час пленарних засідань тощо. Також цікавилися можливістю стажування у Львівській міській раді, впливати на роботу ради та місцеве самоврядування. Не оминули і актуальних для громади тем впровадженню у Львові електронного квитка на проїзд у громадському транспорті, розробки молодіжної стратегії у контексті набуття містом титулу “Молодіжна столиця Європи 2025″.

Учасники зустрічі

“Приємно бачити, що Львівська міська рада продовжує залишатися відкритою для мешканців громади, попри війну. Можливість зустрітися у стінах Ратуші, поставити питання, що турбують та отримати щирі відповіді з перших уст – є надзвичайно цінною для формування розуміння про те, як влаштована місцева політична кухня та яку роль відіграють депутати” – поділилася враженнями координаторка кампанії у Львівській області Анжеліка Зозуля.

Громадянська мережа “ОПОРА” у Львові висловлює подяку представникам Департаменту “Секретаріат ради” Львівської міської ради за сприяння у організації зустрічі та депутатам Петру Адамику, Оксані Динік, Юрію Мартинюку, Любомиру Мельничуку, Вікторії Христенко за цікаве спілкування.

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад» за посиланням. 

Слідкуйте за оновленнями: 

На веб-платформі Атестація депутатів місцевих рад

В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану

“Київ 2014. Повернення”: виставку бельгійського фотографа Джима Сюмкая відкрили у столиці

Центри життєстійкості запрацюють у 95 громадах України

Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту ВПО у Березанській ТГ

Продовжується набір на ретрит "Тіло. Ресурс. Баланс" від центру Ахалар

Валіза життєстійкості: як активістам і активісткам постраждалих громад підтримувати психічне здоров’я під час війни