У Житомирі запрацювала Школа фандрейзерів

З “валізою” інструментів фандрейзингу та чітким розумінням фандрайзингового плану роз'їхалися по домівках учасники пілотної Школи фандрейзерів (далі - Школа), яка відбулася 01-02 жовтня 2021 р. у ...

Додано:
modernformat

IMG_8901
У Житомирі запрацювала Школа фандрейзерів

З “валізою” інструментів фандрейзингу та чітким розумінням фандрайзингового плану роз’їхалися по домівках учасники пілотної Школи фандрейзерів (далі – Школа), яка відбулася 01-02 жовтня 2021 р. у Житомирі.

Першими випускниками Школи стали 17 громадських діячок та 4 громадських діячі із 16 організацій громадянського суспільства, що знаходяться в 5 областях України (Житомирська, Дніпропетровська, Волинська, Рівненська, Київська). 

“На участь у Школі фандрейзингу ми отримали близько 80 заявок. Це свідчить про актуальність та важливість теми для представників громадських та благодійних організацій. Зважаючи на це плануємо продовження навчання у Школі фандрейзингу. Усім, хто подавав нам заявки про наступний модуль Школи обов’язково повідомимо“, – розповідає Вікторія Кузьменко, менеджерка проєктів НУО “Сучасний Формат” та одна із координаторок Школи фандрейзингу.  

Школа фандрейзерів є пілотним проєктом команди Неурядової організації “Сучасний Формат” за підтримки ІСАР “Єднання” у межах “Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства”, що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. 

В ході Школи її учасники мали змогу опанувати практичні навички щодо:

  • застосування різних інструментів фандрейзингу; 
  • взаємодії із донорами, спонсорами, меценатами, філантропами в частині залучення ресурсів на громадські ініціативи; 
  • розробки фандрайзингового плану; 
  • підготовки проєктних заявок на участь у грантових конкурсах. 

А ось і перші враження учасників житомирської Школи фандрейзингу:

«Найбільше сподобався вибір інструментів залучення коштів, для кожного проєкту можна обрати щось своє» (Марина Царапаєва, ГО “”Довіра” села Хажин Бердичівського району”)

«Інструменти залучення  коштів – це дуже практичні штуки, я вже зараз бачу що можу використати в своїй діяльності». (Ярослава Дмитришин, Молодіжний центр інноваційної освіти “Семиярусна гора”)

«Найбільше сподобалась вправа про залучення коштів, оскільки почули багато інструментів про, які навіть не здогадувались, дуже багато креативних речей, те про що зазвичай не думаєш». (Оксана Кушніренко, ГО “Перехрестя”)

«Тепло, комфортно. Подання матеріалу чудове та неймовірно тішить живе спілкування». (Наталія Тушинська, ГО “Міст на Райдугу”)

IMG_9007

IMG_9035

IMG_9060

IMG_9067

IMG_9150

IMG_9197

IMG_9228

IMG_9471

IMG_9478

IMG_9515

IMG_9546

IMG_8871

IMG_8892

IMG_8898

IMG_8901

IMG_9018


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Поліцейські, освітяни і ОГС обговорили результати спільної трирічної роботи за підтримки ЄС над створенням безпечного цифрового середовища для дітей

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями