У Вінниці відбулась зустріч випускників програми Кіркланда

У Вінниці 3 вересня відбулася зустріч «Трьох Поколінь Кіркландистів» - випускників Програми ім. Лейна Кіркланда та тих, хто буде навчатися на програмі цьогоріч. Організатором зустрічі у Вінниці ...

Додано:
Halyna Seheda

_DSC0342
У Вінниці відбулась зустріч випускників програми Кіркланда

У Вінниці 3 вересня відбулася зустріч «Трьох Поколінь Кіркландистів» – випускників Програми ім. Лейна Кіркланда та тих, хто буде навчатися на програмі цьогоріч.

Організатором зустрічі у Вінниці виступила ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», адже серед її працівників також є випускники програми Кіркланда, зокрема голова правління Наталія Величко та виконавчий директор організації Олег Левченко.

Участь у заході взяли представники Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці Войцех Мрозовський та Пшемистав Шиманський, також кooрдинатор з питань організації та просування Програми ім. Лейна Кіркланда Анна Вейцек.

Під час зустрічі випускники програми ділилися досвідом з тими, хто щойно відібраний для участі в ній, та давали корисні поради.

«Дев’ять місяців, які триватиме програма, минуть дуже швидко. Використовуйте цей час максимально для себе – і щоб написати роботу, яку варто починати писати вже з другого дня навчання, і щоб знайти нові контакти, і вдосконалити мову», – зазначила Анна Вейцек.

Серед численних випускників програми є і вінничанка Валентина Фостолович. Також один із наших земляків Валентин Бахнівський цього року вступив на програму ім. Кіркланда та поїде навчатись до Польщі.

Продовженням зустрічі кіркландистів стало чергове спілкування в рамках Польсько-української дискусійної платформи, гостем якої вже втретє став історик, журналіст та письменник, випускник Програми ім. Лейна Кіркланда Олександр Зінченко.

Олександр Зінченко розповів про польсько-українські відносини через призму історії та сьогодення. Також він дав поради тим, хто навчатиметься програмою Кіркланда.

«Як українці щодо поляків, так і поляки щодо українців мають багато упереджень та стереотипів. Саме через ваші контакти можна підтримувати довіру одне до одного. Але не має бути зверхності, будуйте діалог та стосунки на горизонтальному рівні», – сказав Олександр Зінченко.

Для довідки: польсько-американська програма імені Лейна Кіркланда – це стипендіальна програма, яка діє з 2000 року та має на меті передачу представникам країн Східної Європи та Центральної Азії польського досвіду у сфері реформування.


 

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії