У Сенчанській територіальній громаді обговорюють структуру цілей Стратегії розвитку
Триває робота над розробкою Стратегії Сенчанської ТГ Миргородського району Полтавської області. Нещодавно на сайті Сенчанської ТГ оприлюднено проєкт структури цілей Стратегії Сенчанської ТГ до 2027 ...
Додано:
PODA
Триває робота над розробкою Стратегії Сенчанської ТГ Миргородського району Полтавської області. Нещодавно на сайті Сенчанської ТГ оприлюднено проєкт структури цілей Стратегії Сенчанської ТГ до 2027 року, який включає 18 завдань згрупованих за двома напрямками: 1) Створення робочих місць і економічний розвиток 2) Поліпшення якості життя людей. Розробка Стратегії Сенчанської ТГ здійснюється робочою групою у рамках проєкту «Екологічна Стратегія Сенчі», що виконується Аналітичним Центром «Бюро економічних та соціальних досліджень».
«Ключова ідея Стратегії Сенчанської ТГ – перетворити наявний потенціал можливості для зростання. Велику увагу ми приділили екологічним питанням. Обидва пріоритети розвитку, і економічний і соціальний наскізно поєднуються екологічними завданнями. Так, створення нових робочих місць планується через задіяння потенціалу малого екологічного підприємництва, напрямків локального туризму, а поліпшення інфраструктури для життя – через вирішення вже наявних екологічних проблем у громаді. Наразі Сенчанська ТГ дуже сильна залежна від екологічного і економічного стану видобутку вуглеводнів на Яблунівському родовищі. Очікування жителів – врівноважити розвиток громади за рахунок розвитку екологічного підприємництва та знайти вирішення екологічних проблем», – зазначив Вадим Штефан, один із членів робочої групи з розробки Стратегії, керівник Аналітичного Центру «Бюро економічних та соціальних досліджень».
Робоча група з розробки Стратегії Сенчанської ТГ діє у відповідності до Розпорядження Сенчанського сільського голови №8 від 09 грудня 2020 року. Ознайомитись з драфтом структури цілей можна на офіційному сайті Сенчанської ТГ за лінком.
Наступним кроком розробки Стратегії громади стане напрацювання конкретного плану заходів з реалізації Стратегії.
Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.