У Рубіжному ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом вчяться відстоювати свої права та комунікувати з владою

9 червня в місті Рубіжне за ініціативи ГО “Суспільна служба правової допомоги”  було проведено семінар "Як ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом можуть захистити свої права?". Протягом першої ...

Додано:
pela-lug

IMG_4324
У Рубіжному ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом вчяться відстоювати свої права та комунікувати з владою

9 червня в місті Рубіжне за ініціативи ГО “Суспільна служба правової допомоги”  було проведено семінар “Як ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом можуть захистити свої права?”.

Протягом першої частини семінару учасники дізнались про нормативно-правову базу, що регулює соціальний захист ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом, можливості отримання соціальної та медичної допомоги, пенсійне забезпечення ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом. Під час другою частини, тренери та учасники заходу обговорили порушення прав людей з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом в частині доступу до соціальних послуг житла, ефективність реабілітаційних програм і заходів щодо активізації життєдіяльності ВПО з інвалідністю та учасників АТО.

– Наша мета – надати кваліфіковану та корисну інформацію, ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозо зможуть використовувати для захисту свої прав та ефективного доступу до правових та соціальних послуг з боку деражави, – заявив голова ГО “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко.

Нагадаємо, що з початку квітня, ВПО з ВІЛ, гепатитом та туберкульозом, які мешкають в Луганській області можуть отримувати кваліфіковану правовому допомогу від юристів ГО “Суспільна служба правової допомоги”. Громадяни можуть звернутись за допомогою до юристів в містах Сєвєродонецьк та Рубіжне.

Адреса громадських приймалень:

  • м. Сєверодонецьк, вул. Курчатова 7, приймальні дні: понеділок, середа, п’ятниця, з 10 до 17.
  • м. Рубіжне, проспект Кірова, 20, приймальні дні: понеділок, середа, п’ятниця, з 10 до 17.

Телефон “гарячої” лінії:

098 719 76 04

 

Діяльність організовано в рамках реалізації гранту, що наданий Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Ветерани і ветеранки готуються до державної служби та роботи в органах місцевого самоврядування

Відкрита акредитація медіа на 21 Docudays UA

Як створити безбарʼєрний молодіжний простір: новий серіал на Дія.Освіта

Розпочато реалізацію проєкту «Посилення правової грамотності ВПО»

Грантовий хаб ZDOROVI продовжує стрімко розвиватись та втілювати у життя важливі проєкти

Презентовано безкоштовний відеокурс “Гендерна чутливість як елемент корпоративної культури”