У Любленці говорили про форми комунікації влади та громади

 26 березня 2018 року для голів, працівників ради та депутатів Люблинецької об’єднаної територіальної громади відбувся навчальний семінар «Взаємодія з населенням, як основа розвитку. Особливості та ...

7
У Любленці говорили про форми комунікації влади та громади

 26 березня 2018 року для голів, працівників ради та депутатів Люблинецької об’єднаної територіальної громади відбувся навчальний семінар «Взаємодія з населенням, як основа розвитку. Особливості та форми залучення мешканців периферійних та центральних громад у процеси прийняття рішень».

Захід проведений з метою сприяти максимальному запровадженню практик відкритого врядування та налагодження двостороннього діалогу між владою та мешканцями громади. Впродовж навчання учасники обговорювали ті методи комунікації, які найчастіше використовуються у громаді та напрацьовували нові ідеї для налагодження ефективнішого спілкування. Звернули увагу на те наскільки частими мають бути діалоги з громадою та який спосіб ведення інформування та консультування матиме найкращий ефект для обох сторін .

Особливий акцент було зроблено на Статуті Люблинецької територіальної громади, адже саме цей документ визначає основні принципи, за якими функціонує територіальна громада, за якими влада співпрацює з громадою та механізми відповідальності влади перед громадою. Для учасників були висвітлені процедурні моменти та правові наслідки використання кожного із інструментів визначених у документі, а саме: громадські слухання, консультативне опитування, загальні збори, місцева ініціатива та інші форми завдяки яким реалізується місцева демократія.

Семінар відбувся в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

  4

  

   


 

Останні публікації цього розділу:

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку