У Любленецькій громаді стартувала Школа громадської активності
30 жовтня у Люблинецькій громаді стартувала Школа громадської активності. Відкрив курс навчання семінар на тему: «Поняття стратегічного планування та його значення для створення умов послідовного ...
30 жовтня у Люблинецькій громаді стартувала Школа громадської активності. Відкрив курс навчання семінар на тему: «Поняття стратегічного планування та його значення для створення умов послідовного розвитку громади в процесі здійснення реформ».
Місцеві мешканці та посадовці розпочали з поняття та значення стратегічного планування для подальшого розвитку громади. У ході семінару учасники зрозуміли, що користаються цим щодня у побуті і погодилися з важливістю питання. «Стратегічне планування – перспективний план розвитку на тривалий період, з конкретною метою, яку пізніше можна перевірити, чи досягнута вона» – прозвучало визначення з уст активістки громади. «З метою сталого розвитку…» – додав заступник селищного голови.
В ході роботи в групах визначали та обговорювали етапи, які слід пройти на шляху до створення Стратегії розвитку, а найосновніше зрозуміли, що Стратегія – це документ не селищної ради, а всієї громади, у якому кожному відведено свою роль задля забезпечення сталого розвитку. Учасники погодились із тим, що для напрацювання та ефективного впровадження Стратегії важливим є залучення мешканців громади до її створення, адже саме вони найкраще знають про свої потреби та мають бути рушієм змін на місцях. Тому, впродовж навчання обговорили механізми залучення активістів до спільної роботи.
—
Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки ПРООН.