У Франківську представили інтерактивний освітній інструмент зі сталого розвитку

8 лютого в приміщенні Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва громадські організації МБО ІЦ “Зелене досьє” (Київ) та “Молода Просвіта Прикарпаття” презентували мультимедійний посібник зі ...

IMG_8206
У Франківську представили інтерактивний освітній інструмент зі сталого розвитку

8 лютого в приміщенні Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва громадські організації МБО ІЦ “Зелене досьє” (Київ) та “Молода Просвіта Прикарпаття” презентували мультимедійний посібник зі сталого розвитку “Крок за кроком”. Новітній інструмент представляє собою віртуальний тур по різних місцях, які люди, зазвичай, відвідують протягом щоденної діяльності. Користувач може обрати для навчального моделювання з 22 запропонованих будь-яку тему про захист довкілля та сталий розвиток. Серед них: малі гідроелектростанції в горах, промислове тваринництво i вода, бджоли і сільське господарство, роздільне збирання відходів, паркінг в центральній частині великого міста, стихійний ринок, створення нацiональних природних паркiв, утеплення стін багатоквартирних будинків та інші. Учасники інтерактивного тренінгу мали змогу більш детально зупинитися на вивченні плану розвитку маленького містечка. Ця тема була актуальна для більшості присутніх, оскільки вони представляли різні райони області.

IMG_8164

“Ми робили акцент на поширення інформації у маленьких містах і селах, тому на захід приїхали люди з Рожнятова, Надвірни, Богородчан, Тисмениці, – говорить представниця “Молодої Просвіти Прикарпаття” Зоряна Захарчишин. – Це в основному освітяни, громадські діячі, державні службовці”.

IMG_8181

Над розробкою посібника працювали угорські та українські експерти під егідою програми “Місцеві ініціативи для сталої України” (LINK) Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи (REC). Експерт з питань освіти Клімент Мінджов наголосив учасникам про важливість активного поширення отриманої інформації.

У Франківську такі навчання серед школярів та студентів і надалі підтримуватимуться департаментом молодіжної політики і спорту міської ради, як запевнила спеціаліст Ольга Мельнікова. Вона відмітила великий попит на сучасні методи викладання в умовах становлення нової української школи.

IMG_8206

Усі охочі уже найближчим часом зможуть отримати он-лайн доступ до згаданого посібника на сторінці організації


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?