У Дніпрі обговорили стан ринку праці та можливості ведення бізнесу під час війни

20 жовтня 2022 відбулося засідання діалогової платформи у форматі онлайн-дискусії за темою “Робота та бізнес у часи війни”. Зустрічі проводяться в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: ...

Додано:
citihub2222

онлайн тренінг тренер
У Дніпрі обговорили стан ринку праці та можливості ведення бізнесу під час війни

20 жовтня 2022 відбулося засідання діалогової платформи у форматі онлайн-дискусії за темою “Робота та бізнес у часи війни”. Зустрічі проводяться в межах роботи діалогової платформи “Розвиток Дніпра: діалог громади, ВПО та влади”, це п’ята онлайн-конференція із серії заходів ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

001

Мета заходу було узагальнити досвід працевлаштування під час війни, з’ясувати, які професії найбільш затребувані, обмінятися досвідом інформаційної складової з пошуку роботи, обговорити проблеми ВПО під час працевлаштування.

Присутніми на зустрічі були представники центрів зайнятості, громадських та благодійних організацій, приватні підприємці, журналісти, модератор заходу – Тетяна Вергун, керівниця ГО “Медіапростір Україна”.

Під час засідання діалогової платформи учасники ознайомилися з цілями, задачами заходу, та результатами попередньої зустрічі. Також ознайомилися з результатами досліджень організацій у сфері працевлаштування в Україні, обговорили можливості для ВПО у сфері працевлаштування, а саме зміну професії, навчання, гранти з підприємництва. Ще обговорили пропозицій щодо покращення послуг у сфері працевлаштування, правові консультації, інформаційні ресурси й підвели підсумки зустрічі. 

Зв’язатись з працівниками центру можна в Viber,  Telegram, Facebook і за телефоном гарячої лінії:

+38 093 576 15 52

https://www.facebook.com/cityhub.severodonetsk

https://cityhub.media/

Проєкт впроваджується  ГО «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало в наслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). 


 

Останні публікації цього розділу:

«Квартира просто дивовижна»: як проєкт з ремонту житла та соціальної інфраструктури в Чернівцях змінив життя українських переселенців

Ветерани та ветеранки прагнуть зробити особистий внесок у розвиток держави і в цивільному житті

Вітайте програму 21 Docudays UA! Що дивитися та відвідувати на фестивалі

Триває тиждень музеїв у Вікіпедії: зробіть свій внесок у розширення знань про українські музеї

План відновлення Коблівської громади: чекають на пропозиції

Сталий розвиток громади: Ніжин робить ставку на підготовку молодих фахівців у сфері енергоменеджменту та локалізацію виробництва енергії