У Бахмуті створено центр підтримки діалогових практик

У місті Бахмут створено «Центр підтримки діалогових практик», що допоможе налагодити взаємодію між представниками різних професійних та соціальних груп.Центр створено за ініціативи ГО «Центр розвитку ...

Додано:
agencydonetsk08

119889577_198734491613956_7406331694071167676_n[1]
У Бахмуті створено центр підтримки діалогових практик

У місті Бахмут створено «Центр підтримки діалогових практик», що допоможе налагодити взаємодію між представниками різних професійних та соціальних груп.

Центр створено за ініціативи ГО «Центр розвитку місцевих громад» в рамках проекту «Діяльність центру підтримки діалогових практик та мережі громадських медіаторів як  інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі громадян та вирішення конфліктів в місцевих громадах Донбасу».

«На сьогодні ми сформували Мережу громадських медіаторів в громадах Донбасу, яка об’єднує людей з п’ятнадцяти місцевих громад Луганської та Донецької областей. Вони будуть впроваджувати практику вирішення конфліктів через діалог та медіацію в своїх громадах, – зазначив керівник проекту Олександр Мєдвєдєв, –  на базі нашого Центру підтримки діалогових практик ми будемо надавати консультації громадським медіаторам та розвивати Мережу».

У Центрі підтримки діалогових практик працюватиме професійний медіатор, який буде безпосередньо приймати людей, а також проводити навчання та консультації для громадських медіаторів, здійснювати виїзні прийоми в громадах.

«Завдання нашого Центру – обговорення проблем та викликів щодо соціальної єдності на основі діалогових підходів, – зазначила менеджер Центру Лілія Дудник, – Це налагодження ефективної взаємодії з представниками різних професійних та соціальних груп для подолання проявів і наслідків розділених спільнот».

Для запитів можна звернутись, заповнивши анкету за посиланням

Інформацію підготовлено в межах проекту «Діяльність центру підтримки діалогових практик та мережі громадських медіаторів як  інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі громадян та вирішення конфліктів в місцевих громадах Донбасу» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році