Триває набір на регіональні тренінги курсу громадянської освіти “Демократія через дії” в Одесі, Кропивницькому, Сумах та Чернівцях

Запрошуємо випускників онлайн-частини курсу “Демократія через дії” взяти участь у регіональних тренінгах офлайн.Хочеш розібратися з тим, як працює наша держава — Україна, яка наша роль як її ...

Додано:
VOTUM NGO

Вотум
Триває набір на регіональні тренінги курсу громадянської освіти “Демократія через дії” в Одесі, Кропивницькому, Сумах та Чернівцях

Запрошуємо випускників онлайн-частини курсу “Демократія через дії” взяти участь у регіональних тренінгах офлайн.

1F86F8D5-2EF0-4FCA-813F-33FCA4515109

Хочеш розібратися з тим, як працює наша держава — Україна, яка наша роль як її громадян? Дізнатися та навчитися відстоювати свої права та зрозуміти, як можна вирішити реальні проблеми на рівні вашого населеного пункту, області або навіть держави. Отримати відповіді на питання:

 • «На що витрачаються податки?»;
 • «Що таке демократія?»;
 • «Коли влада стає нелегітимною?»;
 • «Навіщо нам всюди потрібна доступність?».

Запрошуємо до участі молодь віком 18-25 років. Якщо ви молодше або старше, ваша заявка буде розглядатись окремо. На тренінгу ви зможете поглибити свої знання з теми демократії, прав людини та інструментів громадянської участі, навчитись вирішувати проблеми у своїх громадах та познайомитесь з однодумцями, що так само як і ви, прагнуть будувати Україну майбутнього.

 • м.Одеса – 19-21 січня та 23-25 лютого 2024 року.
 • м.Кропивницький – 20-22 січня та 20-22 лютого 2024 року.
 • м.Суми – 26-28 січня та 23-25 лютого 2024 року.
 • м.Чернівці – 16-18 лютого та 15-17 березня 2024 року.
  • Обовʼязковою умовою для участі є проходження двох модулів освітнього серіалу «Демократія через дії» на платформі Дія.Освіта до початку тренінгу.
  • Перебувати в Україні та мати можливість приїхати до міста, де відбуватиметься тренінг, на час його проведення. 

  Організатори забезпечують проживання, харчування, а також відшкодовують транспортні витрати в межах України. Захід відбудеться у доступній для учасників з інвалідністю локації. За потреби на заході працюватиме перекладач/ка жестової мови. Організатори створять максимально доступні умови, аби кожен учасник та учасниця змогли взяти участь у тренінгу. Якщо це необхідно, можлива участь разом із супроводжуючою особою. Місце проведення заходу має укриття й безперешкодний доступ до нього особам із порушенням опорно-рухового апарату.

  Реєструйся за посиланням. Реєстрація завершується за 5 днів до початку кожного тренінгу. Результати відбору будуть надіслані на вказану електронну пошту.

  У разі питань звертайтесь за адресою: [email protected]
  в Одесі ГО Центр “Вотум” – [email protected]
  +380506280726


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”