Тренінг з соціального підприємництва в Полтаві

У Полтаві 17 листопада відбувся тренінг «Соціальне підприємництво: розширення можливостей внутрішньо переміщених осіб», який провели експерти Української соціальної академії на запрошення Крим ...

Додано:
Social_Academy

Poltava-min
Тренінг з соціального підприємництва в Полтаві

У Полтаві 17 листопада відбувся тренінг «Соціальне підприємництво: розширення можливостей внутрішньо переміщених осіб», який провели експерти Української соціальної академії на запрошення Крим SOS.

Метою тренінгу було ознайомити учасників з особливостями ведення соціального бізнесу, надати практичні інструменти необхідні в реалізації соціального підприємства, розкрити особливості його реєстрування, складання бізнес-плану та маркетингової стратегії.

 “Мої очікування від семінару повністю виправдались. Хотілося зрозуміти для себе, що таке “соціальне підприємництво”, в чому цінність такої діяльності для суспільства, а також особливості особливості організації таких проектів”, – ділиться враженнями учасник тренінгу Вадим Корченков.

 Керівник програм управлінського розвитку УСА Петро Дарморіс розповів про роль соціального підприємництва в сучасному світі, наголосив на важливості формування Візії та Місії соціального бізнесу. Також учасники тренінгу змогли опрацювати свої ідеї соціальних підприємств, протестувати їх ціннісну пропозицію та актуальність.

 Академічний директор УСА Михайло Мельник поділився прикладами бізнес-моделей зарубіжних соціальних підприємств. Також розповів про специфіку складання бізнес-плану для соціального стартапу, основні принципи фандрайзингу та краудфандингу.

 “Соціальні підприємства можуть відіграти істотну роль в процесі економічної модернізації України. Адже воно надає альтернативний підхід до вирішення багатьох суспільних проблем через створення нових робочих місць для вразливих груп населення, вирішення соціальних і екологічних проблем, розвитку громад” – наголосив Михайло Мельник.

 Варто додати, що питання соціального підприємництва набирає все більше актуальності в Україні. Зокрема Українська соціальна академія проводить програму з розвитку соціального підприємництва – це спеціальна навчальна програма, в рамках якої початківці і діючі соціальні підприємці знайомляться з найкращими міжнародним та українським досвідом ведення бізнесу в соціальній сфері, навчаються бізнес-плануванню, отримують менторську підтримку проектів. Після закінчення навчання учасники презентують розроблені ними бізнес-плани потенційним інвесторам.

Більше про Українську соціальну академію: http://social-academy.com.ua/


Тематика публікації:                     

Останні публікації цього розділу:

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження