Тарас Качка про Держбюджет-2017 (відео)

15 вересня  уряд оприлюднив проект держбюджету на 2017 рік,  передав його на розгляд парламенту і… поки що не відкликав для доопрацювання, як це було протягом останніх майже 10-ти років. «Державний ...

бюджет
Тарас Качка про Держбюджет-2017 (відео)

15 вересня  уряд оприлюднив проект держбюджету на 2017 рік,  передав його на розгляд парламенту і… поки що не відкликав для доопрацювання, як це було протягом останніх майже 10-ти років.
«Державний бюджет на 2017 рік базується на реалістичних доходах та наявних можливостях», – заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, презентуючи документ у Верховній Раді 21 вересня.

Міністр наголосив, що пріоритетними напрямками розвитку визначено обороноздатність, дипломатію, соціальні стандарти, освіту, охорону здоров’я, аграрний сектор, дорожню інфраструктуру, енергоефективність, децентралізацію.

Експерти вже встигли дати перші оцінки головному фінансовому документу країни. Думки суперечливі. Проте більшість погоджується з тим, що «бюджет не революційний, а еволюційний».

Але чи стане він основою для продовження запроваджених у попередні роки реформ? Позиція заступника виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження» Тараса Качки.

Джерело: Міжнародний фонд «Відродження».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Результати опитування українських родин з дітьми з аутизмом "Четвертий рік війни. Видимі та незламні"

Партнерство без кордонів: як “Зустрічі для змін” зміцнюють українські громадські організації

Оновлення Каталогу інноваторів енергоефективності на порталі Дія.Бізнес: відкрито форму для заявок

«Я боровся за українську державу...» У Богуславі відбувся вечір пам'яті Георгія Фастовця

У Тернополі провели онлайн-воркшоп з авторського права для медійників

В Одесі створять цифрові копії унікальних ювелірних прикрас

  • Nelya

    Складно погодитися з п. Тарасом щодо питань децентралізації – субвенція на освіту покриває тільки оплату праці педагогів, медична також перекладає на місцеві бюджети комунальні послуги та енергоносії. Дотація ж іде обласному та районному рівню, що ставить в залежність від них в першу чергу об”єднані громади. Що стосується ДФРР та інфраструктурної субвенції – також питання щодо джерела їх наповнення: враховуючи, що такі надходження у 2016р. склали наразі біля 150тис. грн. із запланованих майже 8млрд. – велике питання щодо ДФРР