Сила саду. У Львові активісти випустили збірку занять з гарденотерапії

Посібник допоможе надихнутися новим досвідом та пізнати терапевтичний вплив природи.Минулоріч представники громадської організції "Плато" провели перший сезон занять з гарденотерапії у просторі ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

343077984_628232945401208_6147285597780035391_n
Сила саду. У Львові активісти випустили збірку занять з гарденотерапії

Посібник допоможе надихнутися новим досвідом та пізнати терапевтичний вплив природи.

Минулоріч представники громадської організції “Плато” провели перший сезон занять з гарденотерапії у просторі міського садівництва та городництва Розсадник. Заходи відвідало понад 1300 учасників з числа львів’ян та вимушено переміщених осіб з Ірпеня, Харкова, Маріуполя, Херсона, Запоріжжя та інших українських громад, що постраждали від російської агресії.

Набутий досвід взаємодії та поради, щодо того, у який спосіб можна розкрити позитивний вплив довкілля на психоемоційний людини стан у зимові місяці активісти використали для створення збірки “Сила саду”.

“Вже більше року ми живемо під тиском важких обставин, під постійним емоційним тиском в інформаційному полі. Всім нам зараз потрібно бути сильними. І насправді природа може дати нам набагато більше, ніж той ресурс, який ми вже навчилися брати. “Сила саду” – посібник про великий потенціал природних просторів, який можна використовувати для відновлення внутрішнього ресурсу, підвищення морального духу та покращення самопочуття” – коментує ідею співкоординаторка “Розсадника” Анжеліка Зозуля.

Збірка поширюєтья за благодійний внесок на підтримку 100-тої окремої бригади тероборони, де служить тато однієї з співавторок збірки. Замовити посібник можна, заповнивши форму.

Класична терапія садівництвом, або гарденотерапія, визначається як залучення людини до садівництва або діяльності, пов’язаної з рослинами, для досягнення терапевтичних цілей. Автори посібника виходили із переконання,  що виконувати терапевтичну роль можуть існуючі зелені зони у межах міста.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Свідки. На північ від Києва» - фільм про жителів/-ок Київської області, які пережили російську окупацію, доступний на YouTube

Безплатний онлайн-курс про безпечну поведінку на деокупованій території

«Хлопці не плачуть» і «Ти ж дівчинка!» Новий серіал про небезпеки гендерних стереотипів на Дія.Освіта

Оголошено результати конкурсу суб-грантів в межах проєкту EU4CSOs Emergency Actions

У Комітеті здоров’я нації відбувся круглий стіл «Стань на варті свого серця»

Звільнення з ОМС в умовах воєнного стану - експертне роз'яснення