Сила саду. У Львові активісти випустили збірку занять з гарденотерапії

Посібник допоможе надихнутися новим досвідом та пізнати терапевтичний вплив природи.Минулоріч представники громадської організції "Плато" провели перший сезон занять з гарденотерапії у просторі ...

Додано:
AnzhelikaZozulia

343077984_628232945401208_6147285597780035391_n
Сила саду. У Львові активісти випустили збірку занять з гарденотерапії

Посібник допоможе надихнутися новим досвідом та пізнати терапевтичний вплив природи.

Минулоріч представники громадської організції “Плато” провели перший сезон занять з гарденотерапії у просторі міського садівництва та городництва Розсадник. Заходи відвідало понад 1300 учасників з числа львів’ян та вимушено переміщених осіб з Ірпеня, Харкова, Маріуполя, Херсона, Запоріжжя та інших українських громад, що постраждали від російської агресії.

Набутий досвід взаємодії та поради, щодо того, у який спосіб можна розкрити позитивний вплив довкілля на психоемоційний людини стан у зимові місяці активісти використали для створення збірки “Сила саду”.

“Вже більше року ми живемо під тиском важких обставин, під постійним емоційним тиском в інформаційному полі. Всім нам зараз потрібно бути сильними. І насправді природа може дати нам набагато більше, ніж той ресурс, який ми вже навчилися брати. “Сила саду” – посібник про великий потенціал природних просторів, який можна використовувати для відновлення внутрішнього ресурсу, підвищення морального духу та покращення самопочуття” – коментує ідею співкоординаторка “Розсадника” Анжеліка Зозуля.

Збірка поширюєтья за благодійний внесок на підтримку 100-тої окремої бригади тероборони, де служить тато однієї з співавторок збірки. Замовити посібник можна, заповнивши форму.

Класична терапія садівництвом, або гарденотерапія, визначається як залучення людини до садівництва або діяльності, пов’язаної з рослинами, для досягнення терапевтичних цілей. Автори посібника виходили із переконання,  що виконувати терапевтичну роль можуть існуючі зелені зони у межах міста.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

На Волині працюють над активним залученням жінок до творення змін у громадах

Постраждалі від воєнних злочинів написали книгу «Жити попри все: розповіді жінок про війну, 2014 та 2022» про пережите та що їх підтримувало

ЮНЕСКО ініціює розробку рекомендацій щодо регулювання цифрових платформ в Україні

У Львові відбудеться безкоштовний підтримуючий курс для дорослих жінок

Підтримка пацієнтів з туберкульозом у Канівському районі

Технології ШІ – це не про майбутнє, а про теперішнє