Стати IT-шником: нова програма для переселенців

Багато переселенців постають перед складнощами в пошуку роботи на новому місці. Саме для тих, хто  знаходиться в пошуку, в Полтаві та інших містах України впроваджуються спеціальні  навчальні ...

540-1
Стати IT-шником: нова програма для переселенців

Багато переселенців постають перед складнощами в пошуку роботи на новому місці. Саме для тих, хто  знаходиться в пошуку, в Полтаві та інших містах України впроваджуються спеціальні  навчальні програми, що допомагають внутрішньо переміщеним особам здобути нові знання та навички і сприяють працевлаштуванню.

Так, у рамках проекту Програми Розвитку ООН в Україні «Швидке реагування на соціальні й економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії реалізується безкоштовний курс «Frontend developer: навчальна програма для переселенців». Учасниками навчальної програми стануть  внутрішньо переміщені особи з різних куточків України. Виконавцем програми навчання є компанія «Beetroot Resources», партнером виступив Обласний молодіжний центр.

23 листопада 2015 року розпочалися навчання першої групи. Усього пройдуть навчання 60 учасників: 30 осіб – у м. Полтаві, інші 30 осіб – у м. Одесі. Для участі в навчанні не ставилися вимоги по рівню знань, не було вікових обмежень. Головне – бажання розвиватися, відповідальне ставлення до процесу отримання нових знань і набуття навичок.

Тривалість навчання – 140 годин. По закінченню учасники зможуть стати веб-розробниками (Junior Frontend developer). Окрім знань webdevelopment, учасники навчання отримають можливість поспілкуватися з потенційними роботодавцями, пройти стажування в ІТ-компаніях, а кращі – будуть рекомендовані у якості співробітників.

Як набирали переселенців для участі в програмі, бачили журналісти ГромадськогоТБ.Полтава.

«Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині.

Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи