Стартував проєкт з підтримки релокованих громадських організацій

Громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» оголосила про початок нового проєкту «NGO relocation». Проєкт покликаний створити хаби громадської активності та надати підтримку ...

NGO RELOCATION
Стартував проєкт з підтримки релокованих громадських організацій

Громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» оголосила про початок нового проєкту «NGO relocation». Проєкт покликаний створити хаби громадської активності та надати підтримку релокованим громадським організаціям та активістам, які вимушено змінили місце проживання, але продовжують працювати в областях заходу України.

В рамках проєкту проводитиметься конкурс серед громадських організацій  в 7-ми областях заходу України – Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській та Закарпатській.

За результатами конкурсу у 3-ох областях громадські організації-переможці отримають підтримку в облаштуванні хабів громадської активності для подальшої роботи з релокованими громадськими організаціями певної області.

Активності проєкту передбачають:

  • Надання фінансування організаціям-переможцям для облаштування хабів та покращення матеріально-технічного стану їхніх офісних приміщень.
  • Обрання в кожній області по 5 релокованих громадський організацій. Загалом 15 організацій отримають кошти для придбання техніки необхідної для роботи та для компенсації проживання членів команд.
  • Фінансову підтримку на конкурсній основі для 9-ти проєктів релокованих громадських організацій. Щоквартально проводитиметься конкурс в кожному з діючих хабів.
  • Проведення освітніх та інтеграційних заходів для громадських організацій та активістів.
  • Надання консультацій від експертів з фінансових та правових питань, фандрейзингу та проєктного менеджменту.

 «Після початку повномасштабної війни в західні регіони України переїхала велика кількість людей, серед яких чимало громадських активістів та цілі команди громадських організацій. За результатами опитування, яке проводила наша команда, ми побачили, що активісти потребують підтримки у вигляді обладнання та приміщень для продовження роботи. Для них важливо мати умови та безпечні місця, де їм вдасться відновити свої проєкти та започаткувати нові. Для швидшої адаптації організацій в нових середовищах діятимуть хаби, які забезпечать їм усім необхідним, проводитимуть інтеграційні та освітні заходи», – розповідає Максим Черкашин, керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Оголошення конкурсу серед громадських організацій для створення та облаштування хабів громадської активності відбудеться 03 червня 2022 року.

Усі новини про проєкт публікуватимуться на сайті та сторінці громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в соціальній мережі Facebook.

Проєкт «NGO relocation» реалізовує команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві за Національним фондом на підтримку демократії (NED).


Тематика публікації:               

Останні публікації цього розділу:

Реєстрація на серію воркшопів та закритих зустрічей з відбудови та розвитку власних ресурсів під час війни

«Своїм прикладом хочу показати, як можна допомагати»: дніпровський музикант евакуює людей із Донеччини

А ви готові приєднатися до руху самоорганізації?

Рятувальники Дружківської громади отримали спеціалізоване обладнання для роботи під час війни

Проєкт «Добрі сусіди – одна країна» підготував серпневу навчальну кампанію

«Оперативна допомога при посттравматичному стресовому розладі» — новий серіал на Дія.Цифрова освіта