СТАРТував дебатний клуб міста Маріуполя

Чи маємо ми рівні права в роботі, навчанні, житті?Чи маємо ми уявлення про гендерні стереотипи?Чи цінуємо ми надзвичайно потужний потенціал осіб різної статі?Що потрібно жінкам або чоловікам для ...

Додано:
agencydonetsk08

14-2-700x525[1]
СТАРТував дебатний клуб міста Маріуполя

Чи маємо ми рівні права в роботі, навчанні, житті?

Чи маємо ми уявлення про гендерні стереотипи?

Чи цінуємо ми надзвичайно потужний потенціал осіб різної статі?

Що потрібно жінкам або чоловікам для ефективного старту?

Ці та інші питання обговорювала з учасниками дебатного клубу «СТАРТ» амбасадорка проєкту «Голос жінки має силу 2020» Тетяна Вейдер.

Ми всі дуже різні, але рівні. І тому все, що пов’язано з працею, відкриттям бізнесу, розвитком свого хоббі – повинно мати ознаки гендерної рівності.

Бо незалежно від статі, особистих уявлень про світ – люди планета Земля мають розвивати в собі толерантність, повагу один до одного, руйнувати бар’єри непорозумінь.

А старт нашої трудової діяльності починається з ідеї, аналізу цільової аудиторії, юридичних аспектів реєстрації та ведення бізнесу, маркетингового плану просування своїх послуг та товарів.

Також важливим є самопрезентація. І тут ораторське мистецтво стає нам в допомогу. Пітчинг, як коротке словесне або  візуальне представлення себе – це мистецтво швидкості та чіткості висловлювань. Тому тренуючись, ми допоможемо собі стати більш впевненими у самопрезентації та пришвидшимо свій старт.

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи