Стартує Фонд для навчання жінок-переселенок IT

5000 українок, які тимчасово залишили рідні міста, зможуть опанувати creative & tech професії та отримати стипендію за навчання. Про повідомляє Міністерство цифрової трансформації України на ...

навчання
Стартує Фонд для навчання жінок-переселенок IT
5000 українок, які тимчасово залишили рідні міста, зможуть опанувати creative & tech професії та отримати стипендію за навчання. Про повідомляє Міністерство цифрової трансформації України на своїй ФБ-сторінці:
 
“Напад росії на Україну змусив понад 4 млн українців виїхати за межі країни. А 6,5 млн — переселитися в західні та центральні області. Переважна більшість переселенців — це жінки, які рятують своїх дітей.

Спільно з Projector за підтримки Дія.Бізнес, запускаємо фонд, що допоможе жінкам і дівчатам працювати, бути незалежними, інтегруватися у європейське creative & tech середовище. Ми закликаємо розпочати новий карʼєрний шлях після навчання нової креативної чи tech-професії.

Що це буде:
- 10 коротких інтенсивних програм: Interface Design, Graphic Design, Project Management, SEO, PPC, Motion Design, Data Science, Data Analytics, в процесі розробки — Front-End та QA.
- Кар’єрна підтримка — доступ до бази вакансій, комунікація з потенційними tech-компаніями, консультації з написання резюме, проходження співбесіди тощо.

Фонд прийматиме заявки в декілька етапів. Перший етап триває до 26 квітня.

Подати заявку на навчання https://bit.ly/3j8s6Ie
Більше про фонд https://prjctrfoundation.com

Підтримуємо одне одного та рухаємося до перемоги”.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство