Соціальне партнерство задля рівності: результати дослідження

Aналітичний звіт “Аналіз рівності та недискримінації на робочому місці та регулювання у сфері доступу до зайнятості, соціальних послуг та соціального забезпечення в Україні, Молдові, Грузії та ...

Додано:
Rostyslav Dzundza

56627417
Соціальне партнерство задля рівності: результати дослідження

Aналітичний звіт “Аналіз рівності та недискримінації на робочому місці та регулювання у сфері доступу до зайнятості, соціальних послуг та соціального забезпечення в Україні, Молдові, Грузії та Вірменії” – узагальнені результати дослідження, проведеного в рамках проекту «Соціальне партнерство задля рівності»: висвітлює аспекти забезпечення рівності у трудових відносинах, в тому числі в контексті ґендерної проблематики – зміцнення експертної підтримки впровадження гендерних планів, створення ефективного антидискримінаційного моніторингу та гармонізації законодавства.

Дослідження підготовленого за підтримки Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Східне партнерство має на меті поглиблення та зміцнення відносин між Європейським Союзом, його державами-членами та шістьма східними сусідами ЄС:  Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Республікою Молдова та Україною.

У 2019 році Східне партнерство святкує свій 10-річний ювілей. Протягом останнього десятиліття колективні зусилля ЄС та країн-партнерів принесли значну користь громадянам, підвищуючи рівень соціально-культурних відносин, мобільності, збільшення економічного розвитку та поліпшення якості життя.

ЗАВАНТАЖИТИ – Звіт проекту: «Соціальне партнерство задля рівності»                                                                     

   Вплив проекту «Соціальне партнерство задля рівності» в  процесі роботи розроблео  аналітичні документи щодо ситуації з гендерною рівністю та недискримінацією в Грузії, Україні, Молдові та Вірменії, це підвищило рівень обізнаності щодо гендерної рівності та встановило стійкий транскордонний діалог між урядовими установами,  громадянським суспільством та профспілками. Відповідно до результатів проекту ГО «Бюро соціальних та політичних розробок»  взяло участь в формуванні Дорадчої групи з питань сталого розвитку в Україні,  котра  має відігравати роль платформи  для подальшого поширення проектних ідей, оголошених у документі. Діяльність та результати проекту під час проведення проекту організація провела заплановані заходи та отримала заплановані результати.

Діяльність проекту була розділена на дві частини: посилення діалогу між основними групами зацікавлених сторін (представники громадянського суспільства, урядових органів, наукових установ та профспілкрвих організацій) країн Східного партнерства в рамках проекту (Грузія, Молдова, Україна, Вірменія) та створення поглибленого дослідження ситуації з законодавством щодо ґендерної рівності, протидії дискримінації, що є ціннісним пріоритетом ЄС.

Протягом першого етапу організація ГО «Бюро соціальних та політичних розробок» провела низку заходів, підвищила обізнаність про проблематику антидискримінаційного законодавства, створила спільний план роботи між усіма стекхолдерами. Впровадження гендерної проблематики пріоритет: оскільки проект повністю пов’язаний з досягненям гендерної рівністі у сфері соціальних та трудових прав.

Проект підготував аналітичні документи з оглядом проблем гендерної рівності в Грузії, Україні, Молдові та Вірменії та містить шляхи їх вирішення, повністю відповідає порядку денному Форуму громадянського суспільства Східного партнерства  та його роботі в сфері впровадження гендерної рівності. Всі зусилля під час реалізації проекту були спрямовані на встановлення рівності у трудових правах та впровадження цих норм шляхом проведення соціального діалогу , що повністю відповідає меті робочих груп.

Партнери проекту з Вірменії та Грузії взяли на себе  зообовязання і надалі впроваджувати результати проекту, а також підготували нові проектні пропозиції, пов’язані з гендерною рівністю у доступі до праці, котрі будуть реалізовані впродовж 2019 року в межах регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства.


Тематика публікації:                              

Останні публікації цього розділу:

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”

В польському Гданську обговорили гібридні методи Росії з розгортання збройних конфліктів на прикладі першого окупованого міста Донбасу