Сьогодні відкриється Школа лідерства для учасників бойових дій

2 червня відкрито освітню програму «Школа лідерства для учасників бойових дій». Школа лідерства – це, освітньо-комунікаційна платформа для учасників АТО, яка складається з серії навчальних програм ...

Додано:
leadershipcld

Школа лідерства для учасників бойових дій
Сьогодні відкриється Школа лідерства для учасників бойових дій

2 червня відкрито освітню програму «Школа лідерства для учасників бойових дій».

Школа лідерства – це, освітньо-комунікаційна платформа для учасників АТО, яка складається з серії навчальних програм (очного та дистанційного формату). Сформована з наступних програм – “Startup. Управління”, “Публічне адміністрування”, “Комунікаційне лідерство”, “Школа адвокацій”. Перша програма “Startup. Управління” містить серію тренінгових модулів, які покликані розвивати управлінські навички учасників АТО з метою започаткування власної справи, розвитку бізнесу, ефективного працевлаштування та можливості самовдосконалення.

Школа лідерства для учасників бойових дій

За період своєї роботи Школа лідерства здобула вагомі досягнення. Одним з яких є вже третій набір учасників бойових дій до освітньої програми. Також Школа лідерства вже нараховує більше 60 випускників, деякі з них беруть участь у освітній діяльності Школи.

Організатором є ГО «Центр Розвитку Лідерства» - комунікаційна платформа обміну практиками та розвитку в суспільстві культури соціально-відповідального лідерства. Одне з основних завдань Центру є розвиток лідерських навичок, створення публічної дискусійної платформи, сприяння розвитку місцевих ініціатив, просвітницька робота та інформаційна діяльність.

Контакти: Антоніна Бондаренко (директор НГО “Центр розвитку лідерства), +38(067)599 47 48, +38(044)331 03 38, [email protected], Ірина Латиш (координатор комунікаційних платформ) +38(066) 774 20 37

Акредитація проводиться до 2 червня 15:00 за телефоном: +38(093)911 21 75


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні

Молодіжні ради отримали компʼютерну техніку та оснащення для роботи