Сім проектів вищої освіти обрані на фінансування програми ЄС Erasmus +

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури оголосило результати конкурсу 2016 р. програми Еразмус+ за напрямом KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти. Cеред 147 ...

Еразмус
Сім проектів вищої освіти обрані на фінансування програми ЄС Erasmus +

Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури оголосило результати конкурсу 2016 р. програми Еразмус+ за напрямом KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти.

Cеред 147 проектів, рекомендованих для фінансування Європейським Союзом,7 проектів реалізуватимуться за участі українських університетів, асоціацій та неурядових організацій, підприємств, дослідних інституцій і підприємств.

З обраних проектів: 3 спільні проекти* та 4 структурні проекти**. 3 проекти – національні, де реципієнтом технічної допомоги є тільки українські організації у співпраці з партнерами з країн-членів програми; 4 проекти – багатонаціональні, де партнерами українських ВНЗ виступають не тільки університети з країн-членів програми, а й представники країн-партнерів програми, таких як Об’єднане Королівство, Німеччина, Естонія, Португалія, Чорногорія, Сербія, Вірменія, Білорусь, Росія, Казахстан та Молдова.

Список проектів з Розвитку потенціалу вищої освіти за участі партнерів з України:

1. Інтернет речей: нові навчальні програми для промисловості і людини (вартість: 816.725 євро);
2. Європейське право в галузі прав людини для вищих навчальних закладів України та Молдови (746.380 євро);
3. Структуризація співпраці в області докторських досліджень, тренінги з передачі навичок і академічна писемність в регіонах України (992.450 євро);
4. Удосконалення педагогічної освіти для прикладного навчання в галузі професійної орієнтації  (625.625 євро);
5. Розширення студентської мобільності в вищих навчальних закладах України та Сербії (953.973 євро);
6. Вирівнювання незалежного контролю якості для спільних програм у країнах-партнерах (879.650 євро);
7. Просування інтернаціоналізації досліджень  через запровадження системи  якості (3 QA system ) згідно з Європейським порядком денним (888.433 євро).

Повний список проектів Програми Еразмус+ за напрямком KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти у 2016 році, рекомендованих до фінансування, представлений на сайті ЕАСЕА.

Інформація про університети-переможці та їх проекти буде доступна на сайті з невеликою затримкою, одразу після отримання повного опису обраних проектів.

*Спільні проекти: допомагають всім партнерам розвинути, модернізувати та поширити нові навчальні програми, методи викладання або навчально-методичні матеріали, а також покращити забезпечення якості та врядування у вищих навчальних закладах (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi.html)

**Структурні проекти: для розвитку та реформування вищих навчальних закладів і систем вищої освіти; для покращення їх якості та відповідності вимогам ринку праці, сприяння регіональній співпраці та зближенню систем вищої освіти (http://erasmusplus.org.ua/erasmus/ka2-proekty-spivpratsi.html)

Додаткова інформація:

Програма Еразмус+ – це програма Європейського Союзу на період 2014-2020 рр., що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту.

Наступні конкурси буде оголошено у жовтні/листопаді 2016 р. Напрям програми Еразмус+: Розвиток потенціалу вищої освіти є наступницею Програми Темпус. Проекти розвитку потенціалу вищої освіти розробляє і виконує консорціум університетів з країн-членів програми Еразмус+*, з одного боку, та з країн-партнерів, з іншого боку.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку