Шукаємо учасників для проекту «Розповісти про конфлікт: створення графічних новел про війну на Донбасі»

Об’єднаними зусиллями групи з десяти активістів-документаторів та двох художників ми хочемо надати новий імпульс для кращого розуміння в українському суспільстві та в країнах Європи подій на Донбасі ...

Додано:
Coalition JFP

Kurwe
Шукаємо учасників для проекту «Розповісти про конфлікт: створення графічних новел про війну на Донбасі»

Об’єднаними зусиллями групи з десяти активістів-документаторів та двох художників ми хочемо надати новий імпульс для кращого розуміння в українському суспільстві та в країнах Європи подій на Донбасі і, насамперед, становища тих людей, які безпосередньо пройшли через горнило конфлікту. Взявши за основу інтерв’ю з постраждалими від насильства та порушень прав людини, ми хочемо створити графічну новелу («новелу у малюнках»). Цей твір має допомогти читачеві зрозуміти складність конфлікту, відчути рішучість, переживання і страхи тих людей, у чиє життя прийшла війна.

Правозахисна організація Libereco – Partnership for Human Rights  та Східноукраїнський центр громадських ініціатив в рамках діяльності Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі»  запрошують громадських активістів до участі в проекті «Розповісти про конфлікт: створення графічних новел про війну на Донбасі»

Невдовзі мине другий рік, як на сході України триває збройний конфлікт, але правдивої інформації про нього бракує і в Україні, і за кордоном. Вже зібрано і задокументовано чимало свідчень безпосередніх учасників подій, але як впевнитися, що ця інформація доходить до потрібних людей? Як донести до інших те, що пережили учасники конфлікту? Як писати і говорити про єдину на Європейському континенті війну, яка відбувається просто зараз?

Кого ми шукаємо?

Ми запрошуємо до участі людей, які беруть активну участь у діяльності громадських організацій, які підтримують права людини, розвиток громадянського суспільства і сприяють зміцненню миру на Донбасі. Досвід роботи у сфері документування порушень прав людини вітається, але не є обов’язковим. Важливо, щоб вас цікавила тема збереження правдивої інформації про конфлікт, інтерв’ювання і просвітництво, а також, щоб ви були відкритими для нових методів документування та представлення інформації про непростий конфлікт на Донбасі.

Якими будуть ваші завдання?

  • Вам потрібно взяти участь у всіх проектних заходах від початку до кінця: трьох майстер-класах, груповій зустрічі та презентації (детальніше – див. план проекту нижче).
  • Учасникам рекомендовано приділити достатню кількість часу для підготовки до заходів та індивідуальних проектних завдань. Ваша участь у всіх проектних заходах важлива для успіху проекту в цілому, а тому варіант, за якого частину проектних заходів відвідає один представник організації, а частину заходів – інший, є неприпустимим.
  • Після належної підготовки ви проведете біографічне інтерв’ю, яке відповідає тематичним критеріям майбутнього видання, з людиною за вашим вибором. Інтерв’ю потрібно завершити протягом 4-х тижнів після тренінгу та відправити у вигляді цифрового аудіофайлу організаторам проекту. Готуючись до третього майстер-класу, всі учасники будуть читати стенограми всіх інтерв’ю і пропонуватимуть історії та ситуації, які вони вважають вартими, аби включити їх до новели. Зібрані інтерв’ю також будуть використовуватися в інформаційній та адвокаційній діяльності Коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі».
  • Усі учасники проекту (в групах по двоє осіб) мають організувати презентацію результатів проекту восени 2017 року у своїх містах (крім Києва).
  • Учасникам запропонують виконати функції тренера та навчати інших (учителів, колег по роботі, представників освітніх громадських організацій та ін.) застосовувати графічну новелу в просвітницькій діяльності.

Детальніше про конкурс та анкета для участі у конкурсі 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE