Сесія у Тернополі: гроші від продажу майна та скільки коштує відчужений поні

Минулого року Тернопіль заробив близько 3-ох мільйонів, продавши комунальне майно, а  одну  поні комунальники оцінили  у  9 тисяч гривень. Хто увійде у комісію із нагородження та скільки платять за ...

Додано:
Marichka

IMG_3558 - копия
Сесія у Тернополі: гроші від продажу майна та скільки коштує відчужений поні

Минулого року Тернопіль заробив близько 3-ох мільйонів, продавши комунальне майно, а  одну  поні комунальники оцінили  у  9 тисяч гривень. Хто увійде у комісію із нагородження та скільки платять за Малашівське сміттєзвалища довколишні села— про це та інше у аналізі проектів рішеть сесії міської ради.

Євгену Коновальцю — героя України, а місцевому самоврядуванню — контроль за працею

Розпочинається порядок денний із депутатських звернень. Депутати хочуть звернутися до Президента України, щоби присвоїти звання Героя України полковнику армії  УНР, Голові проводу ОУН Євгену Коновальцю.

В іншому зверненні депутати просять відновити органам місцевого самоврядування права здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю. Як ідеться у зверненні «норми Закону України позбавили нашу територіальну громаду права здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю». На думку авторів звернення: «Тобто, через те, що ми не можемо вплинути на роботодавця щодо сплати ним ЄСВ, робітник не отримає ініційовану Вами підтримку (при втраті доходу через карантин- авт.) . На нашу думку, саме в цій частині ми, громади, могли б показати спільну з Вами роботу, основна мета якої єдина – зробити Україну кращою а громадян щасливішими».

Комісія із нагородження, підтримка підприємництва та  відчужений поні

У планах міської ради створити комісію, яка буде розглядати матеріали про нагородження відзнаками Тернопільської ради. До складу комісії увійдуть Ігор Гірчак (секретар ради, голова комісії), Василь Стандрет  (начальник відділу кадрового забезпечення, секретар комісії), а також Антон Горохівський, Андрій Грицишин, Віктор Овчарук, Наталія Паньків, Ольга Шахін, Галина Гевко, Олег Климчук, Назарій Редьква, Роман Навроцький, Володимир Місько.

У Програмі розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2022 роки будуть зміни. У зв’язку з допомогою підприємствам через COVID-19 фінансування програми збільшують із 7055,0 тис. грн до  11055,0 тис. грн, із місцевого бюджету  замість 2158,4 тис. грн  планують виділити 6158,4 тис. грн.

Також міська рада хоче надати дозвіл комунальному підприємству «Об’єднання парків культури і відпочинку» «відчужити майно, що є комунальною власністю  Тернопільської міської територіальної громади». Цим майном виявилися два поні і лама. Ламу оцінили у 30 000 гривень, а одного поні у 9 000 гривень, іншого — 5 900 гривень.

Утримання сміттєзвалища,  скільки заробили на комунальному майні  та перейменоване  управління

У договорах про міжбюджетні трансферти йдеться, що Тернопільська міська рада зобов’язується належно утримувати під’їзні шляхи та придорожні зелені зони біля сміттєзвалища твердих побутових відходів у Малашівцях. За цю роботу Білецька сільська рада заплатить 314 тисяч гривень (перше півріччя), Великогаївська —663, 55 тисяч (за рік), Збаразька — 700 тисяч (за рік), Підгороднянська сільська рада —154,86 тисяч гривень (за рік), а Великобірківська — 435,57 тисяч гривень за рік.

За звітом «Про стан оренди про стан оренди та хід приватизації майна комунальної власності за  2020 рік»  кількість договорів оренди нежитлових приміщень у 2020 році зменшилась із 115 до 108, а безоплатного користування нежитлових приміщень залишилась без змін — 184 договори.

«Також, в період запровадження протиепідемічних обмежувальних заходів по запобіганню поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 Тернопільською міською радою на території територіальної громади було впроваджено заходи підтримки малого та середнього бізнесу, за наслідком яких, орендарів, що не мали можливості здійснювати господарську діяльність на період карантину з 17.03.2020р. до 11.05.2020р.  було звільнено від орендної плати.» — йдеться у звіті.

Щодо приватизації комунального майна, то за звітний період Тернопіль отримав 3,1 млн. гривень. У 2020 році приватизували три таких об’єкти, один викупив орендар, два інші — за результатами аукціонів купівлі-продажу.

Для того, щоб привести у відповідність до законодавства, Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді перейменують на Тернопільський міський центр соціальних служб.

Інші питання, які будуть розглядати на сесії Тернопільської міської ради стосуються земельних питань та потребують детальної аналітики. Нагадуємо засідання відбудеться у п’ятницю, 23 квітня о 9 годині.

                                                                                                                                                                              Марічка Карабин,

журналістка видання “Очевидець.Медіа”


 

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи