Рівненська молодь збирає кошти на фільм на Спільнокошті

 Українців закликають підтримати проект зйомки фільму, профінансувавши його за лінком https://biggggidea.com/project/youtube-film-ne-slabo/Щороку все більше українців покладаються у фінансуванні ...

Не слабо
Рівненська молодь збирає кошти на фільм на Спільнокошті

 

Українців закликають підтримати проект зйомки фільму, профінансувавши його за лінком https://biggggidea.com/project/youtube-film-ne-slabo/

Щороку все більше українців покладаються у фінансуванні своїх проектів на краудфандинг, по народному – колективне фінансування. Логіка проста: якщо твій проект потрібен людям – його підтримають.

Цього разу вдачу хоче випробувати молода рівненська команда, яка у лютому цього року дебютувала з фільмом “СЛАБО?” (https://www.youtube.com/watch?v=kEBFeQEeKVU). Позитивні відгуки про перший фільм вмотивували наших героїв продовжувати, і сьогодні вони мають ідею для другого, не менш крутого, фільму. Це і змусило Богдана Ніколайчука та Стаса Ляшка шукати підтримки серед поціновувачів українського кінематографу: вони подалися на краудфандинг для збору коштів на другий фільм.

Щоденник

Автори фільму зробили ставку на Спільнокошт на BiggggIdea, яка є найбільшою краудфандинговою платформою в Україні.

«Чому б не спробувати?» – запитали себе автори фільму. І зробили цей упевнений крок: сьогодні стартувала кампанія по збору коштів на зйомки другого фільму “НЕ СЛАБО?”.

Фільм

Про що буде цей фільм – розповідають самі автори проекту.

“Світ швидко змінюється і молодь все частіше зустрічається з проблемами: залежність від думки оточуючих, проблемою самореалізації, проблемою безвідповідальних та несерйозних відносин. Фільм має на меті порушити всі ці проблеми. І зробити  це по молодіжному: адже усі герої фільму – молоді люди, а основна аудиторія – також молоді люди” – коментує автор фільму Богдан.

Автори фільму планують зібрати 100 000 грн. на краудфандингу протягом наступних 50 днів. Ці кошти в разі успішного збору будуть спрямовані на залучення фахівців (режисера-постановника, оператора, художника по костюмах, художника-гримера, звукооператора), а також монтаж самого фільму.

 Фільм

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася нова система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи