Результати антикорупційного моніторингу у вищій освіті на Рівненщині (інфографіка)

Громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» з вересня 2015 року до лютого 2016 року реалізувала проект "Антикорупційна школа студента", спрямований на виховання у ...

Студенти НУВГП приєдналися до Антикорупційного кодексу
Результати антикорупційного моніторингу у вищій освіті на Рівненщині (інфографіка)

Громадська організація «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» з вересня 2015 року до лютого 2016 року реалізувала проект “Антикорупційна школа студента“, спрямований на виховання у студентства зниження толерантності студентів до корупції та надання їм компетенцій власного правового захисту та протидії хабарництву.

Доводити масштабність проблеми хабарництва в університетах, мабуть, нікому не потрібно. Про це соціально неприйнятне явище, яке «роз’їдає» наше суспільство зсередини, вже написано і сказано достатньо багато. Найгіршим є те, що в Україні учасниками корупційних дій стає молодь, яка, як виявляється, досить толерантно ставиться до цього явища. Потім ці молоді люди, спробувавши «легкий хліб», потрапляючи у бізнес, на державну службу та в інші сфери діяльності також використовуватимуть корупційні методи вирішення різного роду проблем.

У межах проекту було проведено дослідження рівня толерантності студентів до корупції, у результаті якого було виявлено масштаби та причини хабарництва

Зі звітом про результатами проведеного антикорупційного моніторингу можна ознайомитися тут.

Реалізація цього проекту стала можливою у результаті перемоги у конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», що проводився у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейського Cоюзу та адмініструється РОГО «Комітет виборців України».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри для неурядового сектору Півдня України визначили пріоритетні сфери розвитку

У Житомирі обговорили Рік дії Закону «Про медіа»

Захоплююча подорож до внутрішнього ресурсу: підсумок майстер-класів від Центру АХАЛАР

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares