Радіо Крим.Реалії тепер мовить на FM у Криму цілодобово

Проект Радіо Свобода "Крим.Реалії", що працює на різних інформаційних платформах, стає доступнішим для кримчан. З 4 вересня розпочалося мовлення Радіо Крим.Реалії в FM-діапазоні на частоті 105,9 мГц. ...

Додано:
Олена Дуб

радіо
Радіо Крим.Реалії тепер мовить на FM у Криму цілодобово

Проект Радіо Свобода “Крим.Реалії“, що працює на різних інформаційних платформах, стає доступнішим для кримчан. З 4 вересня розпочалося мовлення Радіо Крим.Реалії в FM-діапазоні на частоті 105,9 мГц. Спільно з партнерами з “Радіо кримських громад” і за підтримки Міністерства інформаційної політики України і Національної Ради з телерадіомовнення сигнал надсилається з Чонгару на півдні Херсонської області. Тепер програми Радіо Крим.Реалії в якіснішому звучанні чують жителі північно і східного Криму.

Мовлення українською і російською мовами ведеться протягом 24 годин на добу. Це прямі ефіри і програми в запису, які виробляють журналісти проекту Крим.Реалії – новини, ток-шоу, інтерв’ю, радіопрограми “Кримський.Пармезан” і “Кримські.Історії”. Крім того – програми журналістів української та російської редакцій Радіо Свобода і Голосу Америки, проекту “Настоящее Время” і спільні проекти з “Громадським Радіо”.

Водночас, Радіо Крим.Реалії спільно з Національною суспільною радіокомпанією України продовжує мовлення на Крим на середніх хвилях АМ на частоті 549 кГц.  З вересня 2015 року у партнерстві з українською державною радіокомпанією готує 2 щоденні і 2 суботні радіопрограми, які з прикордоного регіону на півдні України передаються на середніх хвилях (AM) на більшу частину окупованого Криму. 

Проект Крим.Реалії стартував у березні 2014 року — одразу після початку окупації Криму Росією.
 
Станом на сьогодні сайт Крим.Реалії (ru.krymr.com російською мовою) є одним із найпопулярніших кримських інтернет-ресурсів. У серпні 2017 року на сайті ru.krymr.com було понад 1,6 мільйони відвідувачів (visitors), що у 4 рази більше, аніж найбільший прокремлівський інтернет-ресурс КрыминформУ 2015 році російська дослідницька організація Медиалогия визнала Крим.Реалії 2-м за цитованістю в Росії кримським інтернет-ресурсом. Однак у 2016 році під тиском ФСБ Росії Медиалогия виключила Крим.Реалії з рейтингу.
 
Зараз Крим.Реалії працює на багатьох майданчиках. Насамперед це — російськомовний (ru.krymr.com), україномовний (ua.krymr.com) і кримськотатарськомовний (ktat.krymr.com) сайти. Останні два сайти для нас особливо важливі, оскільки Комітет з прав людини Об’єднаних Націй визнав кримськотатарську та етнічну українську меншини найбільш дискримінованими в окупованому Криму. Це також нещодавно підтвердив у своєму проміжному рішенні Міжнародний суд ООН в Гаазі.
 
Крим.Реалії активно працює в соцмережах — Facebook (9тис.фоловерів), Twitter (41 тис.)Вконтакте (7 тис.), Одноклассники (15 тис), YouTube (понад 20 тис. підписників і понад 26 млн. переглядів).
 
Журналісти Крим.Реалії виробляють 2 телевізійні програми з унікальним кримським відеоконтентом: українською мовою для загальноукраїнського інформаційного телеканалу “24” і російською мовою для міжнародної російськомовної телемережі “Настоящее Время”.


Тематика публікації:                 

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку