П’ять кореспондентів Суспільного працюватимуть у громадах Полтавщини та Дніпропетровщини

Стало відомо, хто працюватиме гіперлокальними кореспондентами Суспільного у громадах Полтавщини та Дніпропетровщини. Із середини січня до команди Суспільне Дніпро доєдналися Сергій Сербін із ...

29.01.24.1
П’ять кореспондентів Суспільного працюватимуть у громадах Полтавщини та Дніпропетровщини

Стало відомо, хто працюватиме гіперлокальними кореспондентами Суспільного у громадах Полтавщини та Дніпропетровщини. Із середини січня до команди Суспільне Дніпро доєдналися Сергій Сербін із Перещепиного, Сніжана Саліван із Межової та Юлія Кличок з Магдалинівки. Співпрацю із Суспільне Полтава розпочали Марина Пахуща із Щербанівської громади та Наталія Карпенко з Кременчуцької. Усіх їх відібрали на працевлаштування з-поміж учасників навчання мультимедійної журналістики Академії Суспільного Мовлення, аналізуючи досвід і те, як вони проявили себе під час виконання завдань курсу. 

Читайте також: Роботу Суспільного названо прикладом для інших мовників з європейських країн

Минулого тижня гіперлокальні кореспонденти Суспільне Дніпро та Суспільне Полтава стажувалися у місцевих командах. Колег знайомили з їхніми обов’язками та роботою редакцій, вони вдосконалювали знання з монтажу та знімань, написання й редагування матеріалів. 

«Ці учасниці були активними під час навчання і показали гарний фінальний результат. Вони проходили ще одне навчання з нашою локальною командою у Полтаві. Та це не заважало їм вже інформувати про життя їхньої громади», — каже шеф-редакторка новин Суспільне Полтава Карина Москаленко, яка координуватиме роботу гіперлокальних кореспондентів в області.

«Найголовніше завдання, яке ми ставимо гіперлокальним кореспондентам — опанувати основні навички роботи журналіста, — говорить головний редактор Суспільне Дніпро Євген Педашенко. — Ми показували, як відбувається новинний процес, як працюють журналісти, так би мовити, “в полі”. Під час навчання залучали гіперлокальних кореспондентів до зйомок найцікавіших та резонансних подій, щоб вони спробували працювати в парі з оператором та побачили, як працюють досвідчені журналісти. За цей тиждень ми хотіли максимально адаптувати їх до стандартів Суспільного і взагалі до журналістських реалій»

Читайте також: 7 років захищаємо свободи в Україні: про виклики та плани Суспільного на 2024 рік

Роботу гіперлокальних кореспондентів Суспільне Дніпро будуть координувати головний редактор Євген Педашенко, керівниця редакції Яна Стойкова та керівник діджитал-напряму Артем Цегельник.

«Ми сподіваємось, що гіперлокальні кореспонденти будуть не тільки працювати у відеоформаті, а й надаватимуть для сайту філії якісні текстові статті, які адаптовуватимуться і для соціальних мереж мовника», — пояснив Артем Цегельник.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення розбудовує мережу кореспондентів, які працюватимуть на рівні територіальних громад. Торік місцеві команди Суспільного відвідали 32 громади Рівненщини, Одещини, Черкащини, Полтавщини та Дніпропетровщини, щоб запросити тамтешніх жителів на безкоштовне навчання універсальної журналістики та обрати, хто стане голосом своєї громади на Суспільному.  

Хто долучився до команди Суспільне Рівне та Суспільне Черкаси — читайте за посиланням

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих діджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатеку — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

* Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи