Психоонкологія. Стратегія розвитку науки та допомоги

Психоонкологія - відносно новий напрямок у сфері психологічної допомоги в Україні. Фахівці, які працюють у різних медичних закладах України, створили всеукраїнську громадську організацію « Українська ...

people-notes-meeting-team-7095
Психоонкологія. Стратегія розвитку науки та допомоги

Психоонкологія – відносно новий напрямок у сфері психологічної допомоги в Україні. Фахівці, які працюють у різних медичних закладах України, створили всеукраїнську громадську організацію « Українська психоонкологічна асоціація», яка має на меті розвиток цієї сфери.

11 вересня 2020 р. за підтримки ІСАР Єднання, яка надається у межах «Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства», що фінансується завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку, відбувся тренінг «Основи сталого фандрейзингу у сфері охорони здоров’я». Тренер Олександр Вольф, який також є головою БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», – організації, котра працює в сфері охорони здоров’я та соціального захисту, ділився досвідом підготовки та розробки проектних пропозицій саме у сфері охорони здоров’я.

На заході розглядалися теми: «Наукові дослідження в сфері охорони здоров’я», «Роль досліджень і клінічних випробувань у сфері психоонкології», «Як зрозуміти потреби й очікування донора?», «Донори-благодійники, донори-інвестори».

Тренінг проводиться у контексті розробки стратегії організації. Члени та правління організації мають передусім відповісти на питання: Які будуть джерела фінансування, відбір членів асоціації, співпраця в середині команди. Чи претендує організація на лідерство в секторі? Чому? Які будуть процедури роботи в час пандемії? Відповіді на ці та інші базові стратегічні питання надзвичайно важливо мати, коли готується проектна заявка.

Українська психоонкологічна Асоціація вже має досвід розробки проектної заявки щодо проведення Форуму з міжнародною участю фахівців із 7 країн світу. Але що буде робити ця громадська організація, якщо їх заявку не підтримають? Чому планується проведення саме Форуму, а не, наприклад, Конгресу чи низки тренінгів? Відповідь на ці та інші подібні питання дозволить працювати більш стабільно та чіткіше бачити конкретні кроки для досягнення своєї мети.

Підготувала Яніна Дзюба, Віце-президентка ГО «Українська психоонкологічна Асоціація»


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку