Психологічні заняття “Діти та війна. Навчання технік зцілення” в м. Кам’янець-Подільський

Тісна співпраця БФ "Надія по всьому світові" (проєкт "Рука допомоги України")  та БФ "SOS: Штаб громадянської оборони" триває з жовтня 2022 року. Щоб потурбуватися про дітей, які постраждали від ...

Додано:
hopewwukraine

12
Психологічні заняття “Діти та війна. Навчання технік зцілення” в м. Кам’янець-Подільський

Тісна співпраця БФ Надія по всьому світові (проєкт Рука допомоги України)  та БФ SOS: Штаб громадянської оборони триває з жовтня 2022 року. Щоб потурбуватися про дітей, які постраждали від війни, наші партнери об’єднали разом різні фонди та багатьох підприємців і запровадили проєкт «Дітям війни», націлений на психологічну реабілітацію дітей з прифронтових територій України. 

В рамках цього проєкту діти під час сильного стресу мають змогу «перепочити» та відвідати табір в Кам’янці-Подільському Хмельницької області, де для них організовано цікавий відпочинок з розвагами, майстер-класами та екскурсіями, а також психологічні тренінги для психоемоційного відновлення. Проєкт «Рука допомоги України» забезпечує психологічну складову цього табору: 8 тренерів нашого проєкту проводять терапевтичні заняття з дітьми шкільного віку за методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення», допомагаючи учасникам долати біль, страхи, нав’язливі спогади та інші наслідки стресу, пов’язаного з війною. 

13

Завдяки програмі «Діти та війна» вже понад 200 дітей з табору отримали психологічну допомогу (здебільшого це діти з Харківської та Херсонської областей). Під час групових занять вони відкрито та щиро спілкуються, підтримують один одного, вчаться знову довіряти іншим. В процесі роботи до них повертається внутрішній спокій, впевненість та відчуття безпеки. А ще вони малюють, граються та дуже радіють подарункам – рюкзачкам з арт-наборами і теплим пледам. Наразі проєкт триває, а ми щиро дякуємо нашим партнерам SOS: Штаб громадянської оборони за організацію табору та плідну співпрацю, Канадсько-українській фундації за фінансову підтримку, а також всім нашим тренерам за досвід, небайдужі серця та щиру любов до дітей.

11

ПРО МЕТОДОЛОГІЮ ПРОЄКТУ

Методика «Діти та війна. Навчання технік зцілення» – це дієвий інструмент психологічної самодопомоги для людей з травматичними наслідками в зв’язку з воєнними діями, стихійними лихами та іншими катаклізмами. Вона чудово працює як з дітьми, так і з дорослими, оскільки є результатом сукупного багаторічного досвіду безпосередньої роботи з людьми, які пережили війну та катастрофи. Методику було розроблено в 1998 році фахівцями Інституту психіатрії в Лондоні (Велика Британія) і Центру кризової психології в Бергені (Норвегія) та випробувано після землетрусів у Греції, Туреччині, Китаї та Ірані, цунамі в Південно-Східній Азії, а також у конфліктних регіонах в Африці, на Шрі Ланці, в Палестині, Сирії, Іраку, Україні. Українською мовою навчальний посібник «Діти та війна. Навчання технік зцілення» перекладено та адаптовано фахівцями Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії (Львів, Україна). З 2015 року він успішно використовується для навчання тренерів та проведення курсів терапії в Україні в рамках проєкту «Рука допомоги Україні», що реалізується Благодійним фондом «Надія по всьому світові» за підтримки американських та канадських партнерів, благодійних організацій HOPE worldwide (США) та HOPE worldwide Canada (Канада).

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Міжнародний благодійний проєкт «Рука допомоги Україні» існує з 2015 року. Він спрямований на поліпшення соціально-емоційного та психологічного стану дітей, травмованих війною, і членів їхніх сімей, які стали свідками і постраждали через війну проти України. Проєкт готує інструкторів для роботи з методикою «Діти та війна. Навчання технік зцілення»; надає психологічну допомогу дітям та батькам, що постраждали через військові дії, навчає їх навичок психологічної саморегуляції та самодопомоги, методів релаксації; сприяє співпраці тренерів із державними соціальними службами з метою забезпечення негайної уваги з боку фахівців у випадках легких і важких психічних проблем, а також постійного подальшого догляду і соціальної підтримки. Більше інформації про проєкт можна знайти на сайті БФ «Надія по всьому світові».

Контактна особа для ЗМІ: Ольга Батюк, моб. +38 050 359 7266 (Viber, Telegram, WhatsApp), [email protected]


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Інклюзивне відновлення та відбудова: конференція та рекомендації від експертів

В Україні запустили безкоштовні онлайн-курси англійської для працівників ДСНС

Українські благодійники отримали високу оцінку від моніторингової місії Americares

Перспективи міжнародної STEM-стандартизації закладів освіти України у 2024 році

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?