Програма ґрантів НВСЕ – на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

Програма ґрантів НВСЕ — некомерційна організація, мета якої – сприяти сталому розвиткові культури й освіти в Україні. HBCE підтримує ініціативи, які зміцнюватимуть становище України на міжнародній ...

Ільницька
Програма ґрантів НВСЕ – на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

Програма ґрантів НВСЕ — некомерційна організація, мета якої – сприяти сталому розвиткові культури й освіти в Україні. HBCE підтримує ініціативи, які зміцнюватимуть становище України на міжнародній арені, а також підвищуватимуть її конкурентоздатність у культурі й освіті.

HBCE створює унікальний простір “Арт центр Фабрика повидла”, розташований в історичній частині міста Львова, який на одній локації об’єднає музику, театр, кіно, медії і візуальне мистецтво, а також освітні практики.

HBCE запрошують організації зі сфері мистецтва, культури та освіти, які орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи, подавати проєкти на Програму ґрантів. Вважають, що культура та освіта – це важлива запорука сильного суспільства, необхідна передумова для змін і зміцнення конкурентоспроможності України. Підтримують низові ініціативи, міжгалузеву та міжнародну співпрацю задля сталого розвитку культури, мистецтва та освіти в Україні. Ґранти виділяють один раз на рік на проєкти неурядових організацій з України чи закордону. Пропоноване фінансування становить від 500 до 5 000 євро та покриває 70 % загального бюджету проєкту.

На Третьому міжнародний ярмарок грантів у сфері культури програму ґрантів НВСЕ представлятиме її менеджерка Люба Ільницька – кураторка, а також менеджерка культурно-мистецьких проєктів.

Нагадуємо, що Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури відбудеться 2 липня 2020 року в онлайн форматі. Зареєструватися можна до 26.06 включно за посиланням: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Тільки зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до події.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку