Професор зі США вчить реабілітовувати бійців за допомогою психосоматики

Науковець з США, асоційований професор університету штату Коннектикут Катерина Кольцьо поділилась досвідом, як реабілітувати бійців та вимушених переселенців за допомогою психосоматичної техніки. ...

Психологічна служба DF Луцьк - Google Chrome 2016-05-30 18.12.52
Професор зі США вчить реабілітовувати бійців за допомогою психосоматики

Науковець з США, асоційований професор університету штату Коннектикут Катерина Кольцьо поділилась досвідом, як реабілітувати бійців та вимушених переселенців за допомогою психосоматичної техніки.

Публічна лекція «Психосоматичні техніки у роботі з травмою»  для студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, психологів, психотерапевтів, військових психологів, психіатрів Луцька та ветеранів АТО відбулася у п’ятницю, 27 травня.

Захід відбувся у рамках реалізації науково-дослідницького проекту  «Дослідження роботи психологічних і соматичних технік із травмою в Західній та Східній Україні», який реалізовує громадська організація «Development Foundation». ‪‎

Проектом передбачено проведення фахівцями (учасниками тренінгу) роботи із військовими протягом трьох місяців. За результатами цієї ініціативи заплановано видати публікацій у вітчизняних та зарубіжних фахових видання з психології.

 

У Луцьку відбувся дводенний тренінг «Соматично-когнітивний підхід в опрацюванні травматичного досвіду у солдат» у рамках реалізації науково-дослідницького проекту «Дослідження роботи психологічних і соматичних технік із травмою в Західній та Східній Україні», який втілює ‪‎громадська організація «Development Foundation» («Фонд розвитку»). Цим проектом передбачено проведення фахівцями (учасниками тренінгу, серед яких – викладачі факультету психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, психологи Волинської обласної психіатричної лікарні № 1, психологи Волинського обласного шпиталю ветеранів війни, психологи, психотерапевти м. Луцька, представники Нацгвардії з Києва і Львова) роботи із військовими та цивільними протягом трьох місяців. За результатами заплановано видати спільні публікації у вітчизняних та зарубіжних фахових виданнях з психології.

У рамках реалізації проекту відбулась і публічна лекція доктора із соматики, асоційованого професора з танцю Університету штату Коннектикут (США) Катерини (Каті) Кольцьо на тему «Психосоматичні техніки в роботі з травмою» для викладачів, студентів СНУ імені Лесі Українки, психологів, психотерапевтів, військових психологів, психіатрів м. Луцька та ветеранів АТО. Партнерськими організаціями й установами виступають також Інститут соціальної та політичної психології НАПН України, Запорізький національний університет, Національна гвардія України, Wesleyan University (Коннектикут, США, в особі тренера Каті Кольцьо).

За інформацією Громадське.Волинь та eenu.edu.ua


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи