Проект WikiInvestigation став фіналістом Innovation in Politics Awards 2020

Проект “Підтримка запобігання корупції та проведення розслідувань шляхом залучення громадськості на місцевому рівні” (WikiInvestigation), що реалізується Фондом Інновацій та Розитку за фінансової ...

Screen Shot 2020-10-01 at 12.44.56
Проект WikiInvestigation став фіналістом Innovation in Politics Awards 2020

Проект “Підтримка запобігання корупції та проведення розслідувань шляхом залучення громадськості на місцевому рівні” (WikiInvestigation), що реалізується Фондом Інновацій та Розитку за фінансової підтримки Європейського Союзу, був обраний фіналістом у номінації «Демократія» премії Innovation in Politics Awards 2020.

1058 членів журі з 47 країн обрали проект WikiInvestigation як видатний приклад політичних інновацій у Європі. Із 398 поданих проектів він увійшов до 10 найкращих у своїй галузі та до 90 найкращих у Європі.

«Проект WikiInvestigation частиною спільноти найбільш відданих і надихаючих рушіїв політичних змін (полісімейкер) з усього континенту», – зазначили організатори премії у вітальному листі на адресу Фонду Інновацій та Розвитку.

«Команда проекту WikiInvestigation та Фонду Інновацій та Розвитку надзвичайно пишається високою міжнародною відзнакою проекту. Я хочу подякувати кожному члену команди, і особливо тим людям, які стояли біля витоків створення проекту. Також хочу привітати і подякувати нашого донора за можливість реалізовувати цей проект, який дійсно є інноваційним і таким, аналогів якому немає в світі. Підсилюючи один одного, можна досягти набагато більше, ніж поодинці», – зазначила директор проекту Людмила Євсєєнко.

За словами Людмили Євсєєнко, проект буде продовжуватись, оскільки він довів, що об’єднання зусиль професіональних розслідувачів, викривачів корупції та громадськості задля спільної боротьби з корупцією показало свою ефективність.

Проект WikiInvestigation реалізує Фонд Інновацій та Розвитку України за фінансової підтримки ЄС. Реалізація проекту включає проведення розслідувань корупції через платформу WikiInvestigation, проведення освітніх заходів, розробку полісі-пейпер та кейс-стаді, а також створення мережі регіональних громадських організацій, журналістів-розслідувачів та активістів з тим, щоб спільним фронтом зорганізуватися на боротьбу з корупцією.

Механізм функціонування платформи WikiInvestigation нагадує Вікіпедію, бо дозволяє створювати розслідування, завантажувати докази, а інші користувачі можуть доповнювати їх.

Завдяки інноваційній платформі професіональні розслідувачі корупції можуть 24/7/365 користуватися безмежними можливостями безмежного крауду!


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2024» продовжено до 11 травня 2025 року

Житло для переселенців: виклики інтеграції внутрішньо переміщених осіб та перспективи нового законодавства

Розірване коло підтримки: як Україна формує систему допомоги ветеранам в умовах війни

Психологічна підтримка ветеранів в Україні: системні виклики та шляхи порятунку

Система підтримки ветеранів в Україні: системні виклики та шляхи вирішення

Презентували книгу «Коли не стукають у двері: 25 історій про російську окупацію» в гуртожитку для ВПО: розмови про досвід окупації та переселення, підтримки контактів з рідними