Презентовано онлайн-курс із надання послуг у сфері земельних відносин

Міністерство цифрової трансформації та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні презентують спільний онлайн-курс із надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин. ...

земельні відносини - онлайн курс
Презентовано онлайн-курс із надання послуг у сфері земельних відносин

Міністерство цифрової трансформації та Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні презентують спільний онлайн-курс із надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин. Розробка курсу здійснювалася у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру на кошти, виділені урядом Канади.

Курс охоплює практичні аспекти застосування нещодавно оновленого земельного законодавства у сфері надання адміністративних послуг й сприятиме підвищенню професійної кваліфікації працівників ЦНАПів та органів місцевого самоврядування. З курсом можна ознайомитись на онлайн-платформі Школа спроможних громад (ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ).

Заступниця Міністра цифрової трансформації Людмила Рабчинська зазначила, що за останній час сфера земельних відносин в Україні активно розвивається та реформується. Тож у представників громад та надавачів послуг виникає безліч запитань у цій галузі: якими нормативно-правовими актами регулюється сфера, якими повноваженнями наділені органи державної влади різних рівнів чи як запроваджувати послуги у ЦНАПі тощо.

«Завдяки онлайн-курсу, розробленому фахівцями у сфері землеврядування, держслужбовці отримають повне розуміння теми та зможуть якісно задовольняти потреби своєї громади. Ми вдячні нашому партнеру Програмі ООН із відновлення та розбудови миру за підтримку та сприяння підвищенню кваліфікації надавачів послуг», – додала пані Рабчинська.

Слухачі курсу отримають  відповіді на питання, пов’язані із сферою земельних відносин та наданням адміністративних послуг, зокрема:

  • огляд чинного законодавства у цій сфері;
  • надання адміністративних послуг органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та органами Держгеокадастру;
  • особливості безоплатної передачі земельних ділянок громадянам;
  • алгоритм запровадження через ЦНАПи послуг у сфері земельних відносин;
  • реєстрація земельної ділянки як об’єкта нерухомого майна та прав на неї.

Керівник Програми ООН із відновлення та розбудови миру Віктор Мунтяну наголосив, що створення якісних навчальних можливостей – це необхідна складова для підтримки та розвитку потенціалу громад на сході України.

«Ми прагнули зробити онлайн-курс однаково зрозумілим та доступним як для професійних фахівців, котрі потребують цих знань для ефективнішої роботи, так і для всіх охочих громадян, які цікавляться сферою земельних відносин та відслідковують актуальні зміни у земельному законодавстві», – розповів пан Мунтяну.

 

Джерело: decentralization.gov.ua.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи