Правозахисники ініціювали флешмоб проти заборони кримчанам вільно пересуватися

Увага, флешмоб!Громадський Центр Правосуддя в м. Татарбунари бореться за скасування дискримінаційного розпорядження Кабінету Міністрів України про заборону в’їзду/виїзду з/в АР Крим.Ми дуже вдячні ...

photo_2020-06-04_18-31-12
Правозахисники ініціювали флешмоб проти заборони кримчанам вільно пересуватися
Увага, флешмоб!

Громадський Центр Правосуддя в м. Татарбунари бореться за скасування дискримінаційного розпорядження Кабінету Міністрів України про заборону в’їзду/виїзду з/в АР Крим.

Ми дуже вдячні всім тим, хто підтримує нас у цій справі, хто ділиться з нами своїми історіями, співчуває і не лишається байдужим.

Аби наша спільна боротьба стала видимою, ми хочемо розповісти історії людей, які страждають від цього несправедливого незрозумілого рішення. Розказати свої особисті історії. Для цього пропонуємо взяти участь у нашому флешмобі.

1. Встановити рамку на своїй аватарці (для цього можна пройти за посиланням і знайти нашу рамку за ключовими словами «Крим», «291», «КМУ»);

2. Написати пости у Фейсбук із хештегом #ні_стіні. Учасникам пропонується зробити фото свого взуття – бажано у бахілах (карантин все ж таки), але не обов’язково, біля стіни та розповісти свою історію поїздок до або з Криму та чому заборона Кабміну негативно вплинула на ваше життя. Така картинка є візуалізацією ідеї: для того, щоб зрозуміти когось, треба стати на місце людини, наприклад, взявши її взуття; стіна ж – це непереборний бар’єр, встановлений розпорядженням КМУ, який розділяє людей по обидва боки адміністративного кордону.

Долучайтеся!

19 березня 2020 року правова радниця Громадського центру правосуддя в м. Татарбунари, адвокатка Юлія Лісова подала позов щодо скасування рішення Кабінету Міністрів України про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію Криму у зв’язку з поширенням коронавірусу. 2 червня 2020 року відбулося підготовче засідання з розгляду позову. Правники Громадського центру правосуддя вважають прийняття такого документу черговим проявом дискримінації стосовно кримчан.


Тематика публікації:         

Останні публікації цього розділу:

Сила місцевої демократії: завершилася програма із залучення громадян до врядування

Тиждень стратегічних діалогів ZDOROVI про відкритість, демократію та роль громадянського суспільства

Відбувся захід про втрати громадянського суспільства під час війни Росії проти України

Завершилось публічне обговорення проєкту Статуту Ріпкинської селищної територіальної громади

Пам’ять про війну в умовах нової війни: як Україна переосмислює Другу світову

День Європи. Долучайтесь до кінематографічної подорожі Європою з EU Youth Cinema: Green Deal