«Повне одужання»: оголошено концепцію та візуальне рішення фестивалю Docudays UA-2021

Про тему цьогорічного фестивалю18 Docudays UA організатори вирішили присвятити праву людини на здоров’я. Цікаво дослідити й обговорити, як змінився світ і наша країна з минулого року: маски ...

Docudays UA
«Повне одужання»: оголошено концепцію та візуальне рішення фестивалю Docudays UA-2021

Про тему цьогорічного фестивалю

18 Docudays UA організатори вирішили присвятити праву людини на здоров’я. Цікаво дослідити й обговорити, як змінився світ і наша країна з минулого року: маски прижилися, самоізоляція стала шляхом самопізнання, всі освоїли відеоконференції для робочих зустрічей і навіть неформальних вечірок.

Але ми стали підозріліші: увійшло у звичку тримати дистанцію з незнайомими людьми, бо припускаємо, що носієм хвороби може бути кожен. Усі вивчили слово «сатурація», а прилади для її вимірювання почали вбудовувати навіть у наручні годинники. Волонтер(к)и знову виявилися незамінними для виживання країни, адже постачали кисневі концентратори туди, де цього не зробила держава. Деякі родини, опинившись в ізоляції, відкрили для себе радість щирого спілкування й довіри, а деякі не витримали випробування цілодобовою близькістю. В усьому світі зросла кількість випадків домашнього насильства.

Оргнізатори пропонують зануритися глибше в не завжди очевидні процеси нових для нас явищ і оцінити весь масштаб світових змін з початком пандемії за переглядом свіжого документального кіно, беручи участь у правозахисних та міждисциплінарних подіях. На фестивалі поговорять про нову міфологію, пов’язану з виникненням коронавірусу, про зміни в суспільстві, зокрема у подоланні бідності, корпоративній етиці, у сфері медичного обслуговування, комунікаціях, і про те, від яких прав людини довелося відмовитися в обмін на охорону здоров’я суспільства. А також про те, яку роль відіграє наша імунна система у новій реальності коронакризи. Дискутуватимуть про ментальну гігієну і довідаються, з якими проблемами звертаються сьогодні до психологів. Дізнаємося, чи мають доступ до медичних послуг та реабілітації люди в умовах збройного конфлікту на Сході України та в анексованому Криму. Разом з експертами будемо аналізувати медицину болю і користь від медичного канабісу й розпочнемо нову кампанію «За дотримання прав майбутніх матерів та батьків у пологових будинках». Бо мета наша амбітна — «Повне одужання».

p-r_staic_1200x800

Про візуальне рішення

Цьогоріч організатори запросили до співпраці над айдентикою і фестивальним роликом Анатолія Сурму — автора мультфільмів із селища міського типу Теофіполь Хмельницької області.

Його мультфільми про діда й бабу викликають миттєве впізнавання — від типових життєвих ситуацій до дрібних деталей: запаркованих дитячих майданчиків, строкатих килимів чи зелених шпалер на кухні.

На головній афіші 18 Docudays UA — Санітар, який прийшов розповісти дідові й бабі правила самоізоляції — основної прикмети часів пандемії. Санітар стає героєм казки, бо люди завжди перетворюють на казки досвід, який не можуть логічно пояснити.

Об’ємний шрифт на жовтому тлі нагадує дизайн упаковки від ліків. Ймовірно — саме від тих, які принесуть нам усім «Повне одужання».

 

Джерело: Docudays UA


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Вишнівецька громада на Тернопільщині отримала цифровий рентген-комплекс від Програми USAID DOBRE

У Києві презентовано напрацювання проекту із залучення жителів до процесів відновлення в громадах

Громади звертаються до держави з закликом переглянути механізм фінансування соціальних послуг для дітей та сімей

Стартувала Школа InConnect CAMP для підприємців та провайдерів профтехосвіти

Безплатний онлайн-курс «Мова меморіалів»

У Львові пройшов всеукраїнський турнір з фінансової грамотності