Попри фінансові труднощі: Проєкт “SOS-Психологія” продовжує свою роботу з підтримки людей у час війни

Після того, як новий президент США Д. Трамп призупинив надання Україні допомоги, свою діяльність зупинила велика кількість громадських і благодійних організацій, закритих проєктів сотні, якщо не ...

Додано:
SOSSHTAB

Знімок екрана 2025-02-04 112132
Попри фінансові труднощі: Проєкт “SOS-Психологія” продовжує свою роботу з підтримки людей у час війни

Після того, як новий президент США Д. Трамп призупинив надання Україні допомоги, свою діяльність зупинила велика кількість громадських і благодійних організацій, закритих проєктів сотні, якщо не тисячі. Попри припинення фінансування, благодійний фонд “СОС Штаб громадянської оборони” продовжив реалізацію проєкту “SOS-Психологія”, адже на психологів чекають ті, кому вони так потрібні:

  • У Красилівській громаді у трьох гімназіях тривають заняття за програмою психологічної підтримки “Діти та війна: навчання технік зцілення”, проводяться групові психологічні зустрічі з літніми людьми та батьками дітей з інвалідністю.
  • У Старокостянтинівській громаді завершується кількамісячна робота з групою жінок вікової категорії 60+.
  • Освітні заклади Кам’янець-Подільської та Слобідсько-Кульчієвецької громад також вітають психологів і фасилітаторів проєкту – дітлахи мають змогу навчитися нових навичок спілкування, вирішення конфліктів, турботи про себе і близьких.

9-річна Світланка втратила два роки тому маму. Її часто турбують нічні жахи, які повертають її до болючих переживань. На перших психологічних заняттях Світланці було складно відкрито говорити про свій страх, але з кожною зустріччю вона ставала сміливішою. Дівчинка почала використовувати дихальні техніки під час повітряних тривог, а перед сном разом із молодшою сестричкою вигадує добрі історії, які допомагають їй засинати спокійніше. Одного разу вона сказала: «Тепер я знаю, що можу керувати своїм страхом, а не він мною». 

photo_5262822680367853328_y

Пані Катерина мешкає у будинку-інтернаті для літніх людей. Вона є переселенкою з м. Часів Яр, що на Донеччині. Через гучні вибухи у жінки стався інсульт, їй важко пересуватися. На першій зустрічі психологиня визначила, що у жінки яскраво виражений ПТСР: вона постійно плакала, казала, що є відчуття, ніби її немає. Після психологічної терапії стан пані Катерини значно покращився: жінка менше згадує про погане, майже не плаче, почала відвідувати заняття хору та розмальовувати картини, з’явилося бажання виходити з помешкання, кудись піти зі знайомими. “Завжди з нетерпінням чекаю приходу психологині Олени. Вона повернула мені посмішку і бажання жити повним життям,” – ділиться пані Катерина своїми емоціями.

Благодійний фонд “СОС Штаб громадянської оборони” приймає заявки від навчальних закладів на проведення груп психологічної підтримки для дітей.

Також запрошує дорослих, яким необхідна підтримка, для роботи у форматі групових занять. Тут ви навчитеся справлятися зі стресом, знайдете нових друзів, отримаєте відповіді на хвилюючі питання. 

Довідки за телефоном: 0673844344.

photo_5262822680367853326_y


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Нові монтажники та проєктувальники сонячних електростанцій готові прискорювати енергетичну незалежність українців

Тиск на громадських активістів є неприпустимим в демократичній країні — ОГС звернулися до Президента України, Генпрокурора та директора ДБР

На Prometheus стартує курс "Штучний інтелект у бізнесі: як AI може збільшити прибуток"

Від руїн до майбутнього: відновлення дитячого садка у Макарові

У Римі напрацювали рекомендації для залучення переселенців і біженців до відбудови країни

Укриття без конкуренції: «Будком» отримає понад 28 мільйонів на захисну споруду в Бобровому Куті