Полтавці незадоволені роботою місцевих комунальників

Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» провела інформаційно-пізнавальну акцію у вигляді соціологічного опитування із роз’яснювальною роботою серед ...

Додано:
socium.pl

переход 2
Полтавці незадоволені роботою місцевих комунальників

звернення звернення  1Полтавська обласна благодійна організація «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» провела інформаційно-пізнавальну акцію у вигляді соціологічного опитування із роз’яснювальною роботою серед мешканців міста Полтава з питань запобігання травматизму на прикладі об’єктів, що сприяють його розвитку.

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», керівник інформаційного проекту „Підтримай заходи із запобігання травматизму” Андрій Олєйніков повідомив, що в даному опитуванні взяли участь 400 мешканців міста Полтави, віком від 20 до 60 років, які відповіли на зазначені питання та з якими потім була проведена роз’яснювальна робота. Опитування проводилось на протязі тижня з пересічними громадянами, в телефонному режимі та соціальних мережах.

На запитання: „Чи задоволені ви роботою комунальників”, громадяни відповіли наступним чином: задоволені 6, незадоволені 394. І не дивно, оскільки люди не тільки слухають обіцянки, а й бачать проведену „роботу”.

Також, мешканцям міста розповіли, що асоціація запропонувала винести питання оголошення доган керівному складу Управління житлово-комунального господарства міськвиконкому (начальнику, першому заступнику, профільному заступнику начальника управління, начальнику профільного відділу) на черговому засіданні виконавчого комітету, або на сесії міської ради, за багаторічну бездіяльність та доведення до жахливого стану об’єктів, зокрема:

  • центральний підземний пішохідний перехід (петиція, що набрала голоси в 2016 році), на фото зображено початок ремонтних робіт, який й досі не можуть довести до завершення;
  • дорога (спуск) із Білої альтанки (петиція, що набрала голоси в 2016 році);
  • тротуар по бульв. Б.Хмельницького, 5 навпроти входу «ЕКО-маркету»;
  • пішохідний перехід на кінцевій зупинці «Левада»;
  • плитковий тротуар між школами 17 та 37.

В рамках інформаційного проекту «Підтримай заходи із запобігання травматизму», ми звернули увагу на ці об’єкти, набрали голоси по петиціях, були зроблені сюжети, відповідні запити до міської ради, скарги, поширення цього у соціальних мережах тощо. На цих дільницях частково відбуваються ремонтні роботи, чому частково, тому що так працює міське управління ЖКГ, роботу якого не можуть організувати його керівництво, тому ці дільниці знаходяться в такому стані, в якому вони є зараз, на деяких щоправда відбуваються ремонтні роботи, чи будуть вони якісно та своєчасно зроблені? І чому по ремонту інших дільниць питання знову переноситься на наступний рік? Я вже не кажу про інші об’єкти та напрямки роботи ЖКГ, куди не подивись, знову «накерували»…По питанню оголошенню доган керівництву міського УЖКГ ми неодноразово звертались до голови профільної депутатської комісії, міського голови та секретаря міської ради.

 переход переход 2

І знову одне і те саме, питання ремонтів вирішуються дуже повільно, ремонти проводяться сумнівної якості (приклад дорога-спуск із білої альтанки, де хвалебний ремонт не витримав і року) та перенесення ремонтів на наступний рік, ухилення від питання оголошення доган комунальникам та надання їм на „опрацювання” наших листів, скарг, на які вони надають нам чергові відписки.

Щоправда є і позитивні зрушення, місцеві комунальники перестали вважати „житловим будинком” зруйнований плитковий тротуар, навпроти входу супермаркету, за адресою: бульвар Богдана Хмельницького, 5/2, який обіцяли відремонтувати в 2018 році та зробили ямковий ремонт на пішохідному переході біля кінцевої зупинки на Леваді.

Ми і надалі будемо контролювати питання запобігання травматизму на вищезазначених дільницях та інформувати про це громадськість. Доречі, кожна громадська організація могла би долучитись до нашої акції „Підтримай заходи із запобігання травматизму” і звертати увагу органів місцевої влади на проблемні комунальні дільниці, які є дотиком травматизму та спричиняють незручності полтавцям, зазначив Андрій Володимирович.

переход 1  відписка


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку