Полтавська влада за 5 мільйонів гривень планує реконструювати Прирічковий парк

Збереження зеленої зони, підтримання її в належному стані – це одне з пріоритетних завдань органів місцевого самоврядування та державної влади. Довкілля має бути в належному стані, мати охайний ...

Додано:
socium.pl

Полтавська влада за 5 мільйонів гривень планує реконструювати Прирічковий парк
Полтавська влада за 5 мільйонів гривень планує реконструювати Прирічковий парк

Збереження зеленої зони, підтримання її в належному стані – це одне з пріоритетних завдань органів місцевого самоврядування та державної влади. Довкілля має бути в належному стані, мати охайний вигляд, тим більше, якщо це є і зона відпочинку, де проводяться спортивні змагання.

В рамках інформаційного проекту «Екологія та здоров’я людини» Групи інформаційних проектів Полтавщини, метою якого є ознайомлення полтавців з основними еколого-медичними аспектами сьогодення, є актуальним завчасно повідомити мешканців з такою ініціативою від місцевої влади, зазначив керівник проекту Андрій Олєйніков.

Це дуже добре, як5що міська влада планує виділити такі кошти в 2020 році в рамках Програми реконструкції, капітального ремонту, благоустрою та впорядкування парків, скверів, бульварів та інших зелених зон та зелених насаджень, а в подальшому, вони ймовірно будуть ще більше на впорядкування Прирічкового парку. Але, чи зможе міська влада гарантувати якість проведення цих робіт і що це будуть за роботи, адже початок весни, Прирічний парк зустрів дещо несподівано та був добряче підтоплений водами. Та чи не будуть ці роботи всупереч нормам «Водного кодексу України»?

Міська влада вже продемонструвала, як якісно вона робить подібні оновлення, центральний підземний пішохідний перехід, дорога-спуск з Білої альтанки, славнозвісний ремонт бульвару Богдана Хмельницького, та ін.. Якщо влада в таким звичним для себе підходом почне опановувати і ту дільницю, то це буде просто жахіття. Мало того, що все прийдеться переробляти через рік, бо довготривалі ремонти поганої якості дуже себе зарекомендували перед полтавцями, а ще й забруднення довкілля, бо існує вірогідність того, що хтось вирішить зекономити та понакидають будівельного сміття в річку, щоб його не вивозити, організують масову вирубку дерев тощо.

І подібних «епізодів» може бути багато. Хто наприклад, там буде забезпечувати громадський порядок в нічний час, слідкувати за профілактикою правопорушень серед молоді, щоб «оновлене» не пошкодили, не вкрали, не зруйнували, прибирати там сміття…Прирічковий парк (на фото) – це не тільки зелений масив, а й зона відпочинку, яку полюбляють не тільки мешканці Подільського району, а й з інших районів міста. І якщо влада «навиконує» по парку, як наприклад з вищенаведеними дільницями, про «якісний ремонт» яких я зазначав в інших своїх інформаційних проектах, то це не дуже сподобається багатьом полтавцям і за це потрібно буде відповідати, бо можна так «наоновлювати», що потім виправити буде вже неможливо, враховуючи непрофесіоналізм ряду чиновників місцевого рівня та халатне відношення до своїх посадових обов’язків, вважає Андрій Володимирович.

В місті віднайдеться багато бажаючих слідкувати та контролювати показники якості під час «оновлювальних робіт» в Прирічковому парку, тож не соромте самі себе. Краса Прирічкового парку та потрібність його мешканцям міста не має бути під загрозою через непрофесіоналізм чиновників.

Дивитися також, соціологічне опитування «Чи бажають мешканці Левади «Льодовий палац» на місці Прирічкового парку?»

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи